Zsótér
fb
Nwobodo szépségdíjas győztes gólt szerzett.

A Diósgyőr együttese az Újpest fogadta az NB I szombati játéknapján.

A 11. percben Prosser Dániel lőtt távolról, de Pajovic szép védéssel szögletre tolta a próbálkozást.

A 15. percben Balázs beadása után Danilovicsról pattant Zsótér elé a labda, aki közelről a kapuba lőtte a labdát. 0-1

A 36. percben Litauszki hazaadását szándékosnak minősítette Farkas Ádám játékvezető, így 6 méterről közvetett szabadrúgáshoz jutott a Diósgyőr. A labdát Prosser gurította le Tajtinak, aki közelről a léc alá bombázott. 1-1

Az 50. percben Nwobodo szerezte meg újra a vezetést az Újpestnek egy remek lövéssel 17 méterről. 1-2

A 80. percben Tajti adta be a labdát bal oldalról, de Prosser elhibázta a ziccert.

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így az Újpest megszerezte első győzelmét a bajnokságban, míg a DVTK első vereségét könyvelhette el.