Nagyon közel a bajnoki címhez a Chelsea

A londoni kékek kiejtették a Middlesbrough-t a Premier League-ből.

A Chelsea már az első percekben tudtára adta a vendég csapatnak, hogy mit szeretnének a mérkőzés során.

A 20. percben Fabregas ugratta ki Diego Costát, aki védhetetlenül a kapuba lőtt. 1-0

A 34. percben egy jobb oldali támadás végén Cesar Azpilicueta találta meg Marcos Alonsót, aki gyönyörűen fejelt a hálóba. 2-0

A fordulást követően gyorsan lezárhatta volna a meccset a Chelsea, de Pedro és Cahill sem járt sikerrel.

A 65. percben azonban jött Matic, és egy remek lövéssel feltette az i-re a pontot. 3-0

Ezt követően még Pedro és Victor Moses is próbálkozott a gólszerzéssel, de az eredmény nem változott.

Győzelmével a Chelsea karnyújtásnyira került a bajnoki címtől, míg a Middlesbrough biztosan búcsúzik az idény végén Premier League-től.

Antonio Conte John Terry Nemanja Matic Chelsea Middlesbrough Premier League 08052017