Vidi-Kisvárdamolfehervarfc.hu

Megtáltosodott a Mol Fehérvár, otthon ütötte ki a Kisvárdát

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A székesfehérváriak az Újpest elleni vereség után felforgatott kezdővel léptek pályára a Kisvárda ellen. Kenan Kodro csak a kispadon kapott helyet, valamint a Ferencváros ellen nagyszerű gólt szerző Lirim Kastrati se fért be, a 18 éves Menyhárt Zsombor azonban ott volt a pályán. Huszti ezen húzása meg is hozta gyümölcsét, hiszen Schön Szabolcs duplájával már a félidőben kettővel ment a Mol Fehérvár.

Unibet

A fordulás után aztán Rafal Makowski révén noha a 62. percben szépített a Kisvárda, három perccel később a csereként beálló Lirim Kastrati 3–1-re módosította az állást. Végül két perccel a rendes játékidő vége előtt még Dárdai Palkó is betalált, ezzel beállítva a 4–1-es végeredményt.

A székesfehérváriak ezzel a sikerrel 19 ponttal a nyolcadik helyen telelnek, míg a Kisvárda a harmadik helyen zárja ezt a félévet 25-el.

LABDARÚGÓ NB I, 16. FORDULÓ

Mol Fehérvár–Kisvárda 4–1 (Schön 25., 31., Kastrati 65., Dárdai 88., ill. Makowski 62.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Honvéd-Ferencváros bajnokin a hazaiak győzelme 5.65, a döntetlen 4.60, a vendégek sikere 1.52-szeres szorzóval fogadható. (x)