FranceGetty

Megszerezte első győzelmét a címvédő Franciaország

Az ukránok elleni csalódást keltő 1-1 után a francia válogatott megnyerte a soron következő VB-selejtezőjét: Kazahsztánban, az Asztana Arénában  tudtak 2-0-ra győzni Pogbáék. (jegyzőkönyv)

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Didier Deschamps alaposan felforgatta a kezdőcsapatát, ugyanis az előző mérkőzéshez képest kilenc pozícióban változtatott, csak Lloris és Griezmann ragadt meg a startformációban.

A franciák ettől függetlenül vitathatatlan győzelmet arattak: Dembele a 19. percben megszerzett vezetőgólja után kissé szerencsésen, de a félidő előtt egy öngóllal meg tudták duplázni előnyüket a gall kakasok - beállítva ezzel a mérkőzés végeredményét. A Barca támadója egyébként 2018 után először talált be a nemzeti mezben.

A későbbiekben Mbappé büntetője révén tovább növelhették volna a gólok számát a franciák, de Kylian tizenegyesét védeni tudta a kazahok kapusa.

A francia csapat legközelebb szerda este, Bosznia-Hercegovina vendégeként lép pályára.

unibet

Ne csak nézd kedvenceid, hanem fogadj is rájuk!

A németek romániai sikere szinte biztos (1,31), de a döntetlen már nagyon jól fizet (5,85).