Isco az előző csapatát büntette, nyert a Real Madrid

A spanyol válogatott játékos gólt lőtt és gólpasszt adott a Málaga ellen.

A spanyol bajnokság 32. fordulójának zárómeccsén a Real Madrid az utolsó helyén álló Málaga otthonában lépett pályára.

Zinedine Zidane ezen a meccsen több játékosát is pihentette, így Toni Kroos és Marcelo csak a kispadon, míg Luka Modric, Gareth Bale és Cristiano Ronaldo még ott sem kapott helyet.

A tartalékos felállás azonban nem zavarta meg a madridiakat, hiszen a 29. percben Isco nagyszerű szabadrúgásgóljával megszerezték a vezetést a vendégek . A spanyol válogatott középpályás korábbi csapata ellen volt eredményes. 0-1

A Real Madrid a 63. percben növelte az előnyét. A Királyi Gárda egy ellenfél térfelén szerzett labda után pompás ellenakciót vezetett, amelynek a végén Isco passzából Casemiro szerzett gólt. 0-2

Az utolsó percben Diego Rolan góljával még szépíteni tudott a Málaga, de az egyenlítésre már nem volt lehetőségük. 1-2

A vendégek tehát magabiztosan hozták a kötelezőt, és a Valencia veresége után elfoglalták a harmadik helyet a tabellán.