Komoly pofonba futott bele a Napoli a bajnokságban

Elszenvedte első vereségét Ancelotti legénysége.

Vasárnap meccsdömping volt az olasz bajnokság 3. fordulójában.

Az eddig hibátlan Napoli a Sampdoria otthonába látogatott, és Carlo Ancelotti együttese komoly vereséget szenvedett.

Ugyanis már a 11. percben egy gyors hazai kontra végén Defrel keményen lőtte ki a vendégek kapujának bal felső sarkát. 1-0

Defrel Sampdoria SSC Napoli 02092018

Az első félóra végén ismét Defrel volt eredményes, amikor védője mellett a kapus érintésével közelről belsőzött a hálóba. 2-0

A második félidő derekán pedig eldőlt a meccs: a 75. percben Quagliarella csodás sarkazós góljával biztosította be győzelmét a Sampdoria. 3-0

A meccs góljai és a pazar Quagliarella találat az alábbi videóban. Ha nem indul, akkor katt ide!