Idegenben botlott a Spurs

Nem sikerült közelebb kerülnie a listavezetőhöz Pochettino csapatának.

A Tottenham a Burnley együtteséhez látogatott a Premier League szombati játéknapján.

Az első vendég helyzetre a 16. percig kellett várni, ekkor Harry Kane lőtt nem sokkal kapu mellé.

A 34. percben Ashley Barnes előtt adódott nagy lehetőség, de a támadó elpuskázta azt.

A 39. percben egy jó beadást követően fejelt Kane, Heaton bravúrral védett.

Az 50. percben újfent Kane volt veszélyes a kapura, de lövését Heaton ezúttal is bravúrral hárítja.

Az 57. percben jött a hidegzuhany a vendégek számára: egy szögletet követően  Chris Wood bólintott a hálóba. 1-0

A 66. percben egy gyorsan végigvitt kontrát fejezett be egy szép lövéssel  Harry Kane, a kapusnak nem volt esélye védeni. 1-1

A 71. percben Hendrick került helyzetbe, de a lövése elkerülte a kaput.

A 84. percben Ashley Barnes már nem hibázott: Johann Gudmundsson lövés szerű beadását kotorta be közelről Lloris kapujába. 2-1

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Tottenham vereségével maradt a tabella harmadik helyén.