ICC: Tizenegyesekkel győzte le az Inter a Tottenhamet

18:45 CEST 2019. 08. 04.
Antonio Conte Inter 2019-20
Conte együttese nyert Pochettinóék ellen.

Vasárnap délután az International Champions Cup keretében rendezték meg a Tottenham - Inter mérkőzést.

Az angolok villámrajtot vettek, amikor a 3. percben Lucas Moura védője mellett mintegy 12 méterről lőtte ki a kapu bal oldalát. 1-0

Az olaszok válasza azonban a 36. percben érkezett, amikor Esposito ugratta ki csapattársát, Sensi pedig a kiszolgáltatott kapus mellett lőtt a hálóba. 1-1

Aztán sokáig semmi, csak a szokásos sorcserék mindkét oldalon, de újabb találatot a rendes játékidőben nem szereztek a csapatok, jöhettek a tizenegyesek.

A büntetőket jobban bírták idegekkel az olaszok, ugyanis 4-3-ra megnyerték a tizenegyespárbajt, miután Eriksen és Skipp az egyik, Puscas pedig a másik oldalon hibázott.

A meccs legfontosabb történéseit és a találatokat az alábbi videóban nézhetitek meg.