De Vrij Cristiano Ronaldo Inter Juventus Serie AGetty

ICC: A Juventus büntetőpárbajban győzte le az Intert

Magyar idő szerint szerdán kora délután mérkőzött meg egymással a Juventus és az Inter az Internationals Champions Cup-on.

A két olasz együttes csatájában a Nerazzurri szerzett vezetést, igaz, kellett hozzá a torinóiak közreműködése is, ugyanis a 10. percben a Zebrák friss igazolása, Matthijs de Ligt vétett öngólt egy szögletet követően. 0-1

Sokáig vezetett a milánói együttes, azonban a második félidőben érkezett a Juventus válasza.

A 68. percben szabadrúgást kaptak a torinóiak, mintegy 18 méterre a kaputól Ronaldo állt oda és a sorfalat érintve lőtt a kapuba. 1-1

Ez pedig ki is alakította az 1-1-es végeredményt, hiszen több találat már nem esett, jöhettek a büntetők.

A tizenegyespárbajt pedig a Juventus nyerte, miután 4-szer, az Inter pedig csak 3-szor volt eredményes 6 kör alatt.