A csatár az előző nyári átigazolási ablakban írta alá új, öt évre szóló kontraktusát az Atletico Madriddal, és már akkor is aggályainak adott hangot, ha a Premier League-be való igazolásról kérdezték.
Annak ellenére, hogy Antoine Griezmann példaképe David Beckham, a játékos szeretne a következő idényben is Spanyolországban játszani.
- Mindig ugyanazt kérdezik tőlem, igazán nem tudom, mit mondhatnék még – elégedetlenkedett a francia klasszis a Sky Sportsnak.- Úgy érzem, hogy csupán csak ismételni tudom magam, maradni szeretnék Madridban. Rengetegszer elmagyaráztam már ezt és rendkívül fárasztó ezt folyton ismételgetni.
Griezmann egyébiránt a 7-es számot viseli Diego Simeone gárdájában, ennek pedig rendkívül egyszerű az oka: - David Beckham, aki számomra egy bálvány, ezt a számot viselte a Unitedben.
Getty