Fordított és nyert az U19-es válogatott

MLSZ / Facebook
Ezzel még maradt némi esély az Eb-kijutásra.

Az első félidőben remekül kezdett a csapat és szép helyzeteket dolgozott ki.

A vezetést mégis az osztrákok szerezték meg, egy szöglet után Sahanek révén a 22. percben. 1-0

A 36. percben azonban góllá érett a magyar fölény. Tömösvári ugyancsak egy pontrúgást követően fejelt a hálóba! 1-1

A 44. percben pedig egy remek akció végén már Bíró Ákos góljával a magyar csapat vezetett. 1-2

A fordulást követően egy buta szabálytalanság révén Szalai András megkapta második sárgáját, ezzel emberhátrányba került a válogatott.

Ezután az osztrákok vették át az irányítást és több nagy helyzetet is kialakítottak, de gólt nem sikerült szerezniük. A magyar csapat részéről pár veszélyes kontrát jegyezhettünk fel, de az utolsó percben ezekből is sikerült egyet értékesítenie Szabónak. 1-3

Győzelmével az U19-es csapat feljött a második helyre csoportjában a csehek mögé.