Joselu Real MadridGetty

Elképesztő fordítás után döntős a Real Madrid

Játssz Magyarország egyik legjobb online kaszinójában! Vágj zsebre 4x32 000 Ft értékű bónuszt és 32 ingyen pörgetést! Regisztrálj most! (x)

Megint jött a dráma!

Unibet

Az első helyzet Serge Gnabry előtt adódott, majd Vinicius és Rodrygo rontott. A 28. percben Harry Kane kapáslövése ment mellé, eddigre már a Bayern elvesztette Gnabry-t sérülés miatt. A félidőt összességében a Real Madrid dominálta, de gól nem született.

A második félidő elején Alphonso Davies lövése pattant meg Dani Carvajalon, majd elkezdődött a tűzijáték a Bayern kapuja előtt. Öt percen belül Vinicius kétszer, Rodrygo egyszer veszélyeztetett, de Manuel Neuer állta a sarat.

A 66. percben Jamal Musiala is rontott, aztán viszont Davies Harry Kane átadásából hatalmas gólt lőtt a hosszúba. A Real cserékkel próbálta megváltoztatni a meccs képét, ám úgy tűnt, hogy ez nem lesz elég.

A 88. percben aztán Manuel Neuer óriási hibáját Joselu használta ki, három perccel később pedig egy beadást pofozott közelről a kapuba a csatár. Hosszú videózás után aztán megadta a játékvezető a gólt, aztán jött 15 perc hosszabbítás, ahol már nem volt fordulat, a Real nyert és bejutott a BL-döntőbe.