Dráma és extázis: Továbbjutott a BL-ben a Győri ETO!

eto.hu
Elképesztő izgalmak után ünnepelhetett a magyar bajnok.

A magyar bajnok ETO a cseh Chrudim ellen lépett pályára az UEFA Futsal Cup olaszországi csoportkörének utolsó fordulójában.

A győri csapat pont nélkül várta a sorsdöntő találkozót, míg a csehek egy döntetlennel a harmadik, még éppen továbbjutást érő helyet birtokolták.

Juanra góljával szerzett vezetést az ETO, erre Resetár és Max válaszolt a vendégektől, akik így máris továbbjutásra álltak.

Aguiar hiába egyenlített, Resetár újra a vendégeknek szerzett vezetést a második félidő elején.

A csehek 3-2-es vezetésénél azonban beindult a győri henger: Álex és González Martinez találataival fordított a csapat, majd egy kihagyott büntető és a csehek játékosa, Mares kiállítása után Aguiar ismét gólt jegyzett.

Slovácek találatával lett ismét nagyon izgalmas a meccs, a 37. percben azonban eldőlt a tallkozó és a továbbjutás is: Álex is betalált, ezzel 6-4-re nyert az ETO, és csoportharmadikként ott lesz az elitkörben!

GYŐRI ETO – EP CHRUDIM (cseh) 6-4 (Juanra 4., Fábio Aguiar 22., 32., Álex 27., 37., González Martinez 30., ill. Resetár 11., 23., Max 13., Slovácek 33.)