Xavi Barcelona 2023-24Getty Images

Dráma: A magyar játékvezető három piros lappal büntette a Barcelonát! – VIDEÓ

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

Az FC Barcelona hazai pályán fogadta a Paris Saint-Germaint a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján.

A találkozó ugyan jól indult a katalánok számára, hiszen Raphinha révén hamar megszerezték a vezetést, és már 4–2-re vezettek összesítésben, azonban Ronald Araújo szarvashibája után a 31. percben emberhátrányban kerültek.

Ronald Araújo szabálytalanságát IDE KATTINTVA nézheted vissza.

A PSG pedig ki is használta az emberelőnyt, és a korábbi Barcelona játékos, Ousmane Dembélé és Vitinha góljaival megfordította a találkozót. 1-2

A portugál gólja után rögtön egyenlíthettek volna a gránátvörös-kékek, azonban Ilkay Gündogan lövése csak a kapufán csattant. Az eset után Xavi, a hazaiak vezetőedzője addig reklamált és rugdosta a reklámtáblát, még Kovács István játékvezető őt is kiállította.

Pár perccel később Kylian Mbappé is betalált tizenegyesből. 1–3.

Nem sokkal a francia világbajnok gólja a magyar származású román játékvezető José Ramón de la Fuentét, a katalánok kapusedzőjét is kiállította, szintén reklamálásért.

Kylian Mbappé a 89. percben végleg eldöntötte a párharcot, a 25 éves támadó egy kontrát fejezett be kíméletlenül. 1–4.

A találkozó ezekben a percekben is tart, az állás a rendes játékidő utolsó pillanataiban:

FC Barcelona–Paris Saint-Germain 1–4 (1-1), összesítésben: 4–6

Frissítés!

Több gól már nem született a mérkőzésen, a PSG 4–1-s győzelmet aratott Barcelonában, és 6–4-es összesítéssel jutott tovább a legjobb négy közé a Bajnokok Ligájában.