Ferencváros Petrjak Dvali Schnevichmti.hu

Csodagóllal nyert a Debrecen a Ferencváros ellen

Szombaton kora délután a Debrecen - Ferencváros mérkőzéssel megkezdődött az NB I 21. fordulója.

A vezetést a vendégek szerezték meg az első félidő 29. percében, amikor egy szöglet utáni kifejelt labdát Lovrencsics lőtte kapura mintegy 20 méterről, a labda azonban lecsúszott és a kapu előterében álló Dvali lábáról a jobb alsóba csorgott. 0-1

A 47. percben egalizálhatott volna a Loki, de Dibusz védeni tudta Pávkovics fejesét.

A túloldalon Lanzafame és Petrjak próbálkozott veszélyesen, de Nagy Sándor a helyén volt mindkét alkalommal.

Egészen sokáig úgy tűnt, hogy a Fradi szűken, de behúzza a három pontot, ehhez képest az utolsó 10 percben feltámadt a Loki.

A 83. percben Dibusz elütötte Bódit a tizenhatoson belül, a megadott büntetőt pedig Tőzsér lőtte keményen a hálóba. 1-1

A 93. percben pedig jött a fordulat és a meccs, de talán az egész idény legnagyobb gólja: az élete első felnőtt meccsén pályára lépő Zsóri Dániel mintegy 13 méterről ollózva lőtt a kapu jobb oldalába. 2-1

Több már nem is volt hátra, a Debrecen 2-1-re nyert, amellyel felléptek a dobogó 3. fokára, a Fradi pedig továbbra is 9 pontos előnnyel vezeti a tabellát.