unibet

Bundesliga: Szalai Ádámék nyerték a magyarok meccsét – Lewandowski újabb mérföldkőnél

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A hazaiaknál Szalai Ádám, a vendég Freiburgban Sallai Roland is kezdő volt – igaz előbbit az 58., utóbbit pedig a 72. percben cserélték le. Így aztán egyikük sem volt pályán, amikor a 94. percben Robin Quaison eldöntütte a meccset a Mainz javára.

A Bayern simán nyert Brémában. A címvédő Goreztka és Gnabry góljaival már a szünet előtt eldöntütte a meccset, a második félodőben Lewandowski pedig végkép lezárta a párharcot. A találat volt a lengyel 268. gólja a német élvonalban, így beérte az örökranglista 2. helyén Klaus Fischert. Az élen Gerd Müller áll 365 góllal.

A Schalke minden fordulóban lép egyet a Bundesliga 2. felé, most sem volt ez máskánt, hiszen a kékek 5–0-ra kaptak ki Wolfsburgban.

Mainz–Freiburg 1–0 (Quaison 84.)
Werder Bremen–Bayern München 1–3 (Füllkrug 86., ill. Goretzka 22., Gnabry 35., Lewandowski 67.)
Union Berlin–Köln 2–1 (Kruse 48. – 11-esből, Trimmel 67., ill. Duda 45+2. – 11-esből)
Wolfsburg–Schalke 5–0 (Mustafi 31. – öngól, Weghorst 52., Baku 58., Brekalo 64., M. Philipp 79.)