Robert Lewandowski Bayern 2019Getty Images

BL: Nyert a Bayern és a Juventus

A Juventus gárdája a Lokomotiv Moszkvához látogatott a BL szerdai játéknapján.

A torinóiak a 4. percben megszerezték a vezetést Ramsey révén, amit a hazaiak a 12. percben egyenlítettek ki Mirancsuk révén.

Ezt követően Cristiano Ronaldo járt legközelebb a gólhoz, de neki sem sikerült bevenni a moszkvaiak kapuját, hanem Gonzalo Higuain átadása után Douglas Costának a 92. percben.

Így a Juventus 2-1-es sikerével vezeti a "D" csoportot az Atletico Madrid előtt.

Douglas Costa Juventus Cagliari Serie A

A Bayern München az Olympiakosz együttesét látta vendégül.

Az edzőváltáson átesett bajor csapat az első félidőben temérdek gólhelyzetet kialakított, azonban nem sikerült betalálniuk.

A hazaiak a 69. percben törték meg a gólcsendet: Coman átadása után Lewandowski talált a hálóba. 1-0

A Bayern győzelmét a 89. percben Perisic biztosította be, amikor egy kipattanó labdát a léc alá vágott be. 2-0

A hátralévő időben nem esett újabb gól, így a Bayern München továbbra is 100%-os mutatóval vezeti a "B" csoportot.