Könnyedén nyert hazai pályán az Atletico Madrid

A Levante nem okozott gondot Simeone csapatának.

Az Atletico Madrid a Levante csapatával mérkőzött meg a La Liga 32. fordulójában.

A hazai pályán szereplő Atletico a 33. percben szerezte meg a vezetést. Ekkor Vitolo passza után Correa tartotta meg egy remek csellel a labdát, majd egy életerős lövéssel szerzett gólt. 2-0

Az Atletico előnyét Griezmann tudta növelni a 48. percben. A francia csatár Vrsaljko kapásból középre tett labdáját zúdította be 11 méterről a léc alá. 2-0

A 77. percben a szezonvégén már biztosan távozó Fernando Torres okozott örömöt a hazai közönségnek, ugyanis ő szerezte meg a csapata harmadik gólját. 3-0

A győzelemmel Diego Simeone továbbra is nagyon magabiztosan tartja a második helyét a tabellán, a Levante viszont még izgulhat, hiszen 6 fordulóval a bajnokság vége előtt csupán 5 pont választja el őket a kiesőzónától.