Topolyai SCMOL csapat

A szerb bajnokság leginkább magyar érdekeltségű csapata már biztos érmes lesz

Játssz Magyarország egyik legjobb online kaszinójában! Vágj zsebre 4x32 000 Ft értékű bónuszt és 32 ingyen pörgetést! Regisztrálj most! (x)

Majdnem elszórakozta az érmét a Topolya gárdája, hamar kiengedtek, végül nagy baj nem lett mindebből.

Unibet

Az biztos volt a Topolya-Radnicski szerb bajnoki előtt, ha nyer a hazai csapat, akkor a harmadik hely már biztos számukra, de még akár az ezüstérem is ott csilloghat majd a topolyai labdarúgók nyakában.

Annak rendje és módja szerint, nagyon bekezdett a magyar érdekeltségű Topolya, 16 perc elteltével már 3–0-ra vezettek.

A második félidőben jött még egy hazai gól, a 4–0 pedig érthető módon arra sarkallt mindenkit, hogy ez bizony megvan a számukra.

Ám ekkor jött egy óriási fordulat, a 91. percre ugyanis már 4–3 állt az eredményjelzőn, a Radnicski gárdája pedig büntetőt hibázott korábban, majd a ráadásban egy ziccert is. Szóval rezgett a léc a Topolyának, ám végül 4–3-ra győztek.