Freiburg v West Ham Roland Sallaiuefa.com

VIDEÓ: Hiába Sallai újabb gólja, otthon kapott ki a Freiburg a West Hamtől!

Fogadj 20-szoros szorzóval a Ferencváros góljára a Fiorentina elleni Konferencia-liga mérkőzésen, és szerezd meg a 20 ezer forintos bónuszt is! (x)

Az Európa-liga csoportkörének második fordulójában az Olympiakoszt - többek közt - Sallai Roland góljának köszönhetően idegenben megverő Freiburg a Topolya elleni 3-1-es győzelemmel rajtoló West Ham Unitedet fogadta, természetesen a magyar válogatott támadóval a kezdőcsapatban.

A Bayern München-Freiburg bajnokin a hazai győzelem 1.15, a döntetlen 8.50, avendégek sikere pedig 15-szörösszorzóval fogadható. (x)

A találkozót meglehetősen remegő lábakkal kezdte a németek védelme, több furcsa megoldás is született a saját tizenhatosukon belül, ennek már a 8. percben eredménye is lett, Bowen jobb oldali beadását ugyanis Paqueta fejelte a kapuba két védőt is túlugorva, amellyel a vendégek szereztek vezetést.

Nem sokkal ezután Kudus bal lábas lövése Atubolu kezéről a jobb oldali kapufára csorgott, majd a kapus másodszorra fel tudta kapni a labdát, aztán pár perccel később Paqueta talált ismét be, de ezúttal lesről, így maradt a 0-1.

A Freiburg az első félidőben nem igazán találta az ellenszert az angolok játékára, így Sallai Rolandnak sem termett sok babér.

A szünetben alapos fejmosást adhatott övéinek Christian Streich vezetőedző, hiszen egy teljesen más felfogású együttes érkezett ki a második félidőre.

A 49. percben egyenlítettek is a hazaiak, Sallai kapott remek labdát Doantól, egy átvétel után jobbal lőtt, Fabianski nagy bravúrral védett, ahogyan Grifo ismétlésénél is, harmadszorra ismét Sallai elé került a labda, aki ballal a léc alá vágta azt.

Két perccel később ismét a magyar válogatott játékos lőhetett, ám a középre tartó balost ezúttal biztosan fogta Fabianski.

Az 55. minutumban a vezetést is megszerezhette volna a Freiburg, Sildillia kapott hosszú indítást, fejese a bizonytalankodó Fabianskin áthullva a jobb oldali kapufára pattant, az érkező Holer viszont az ötösről az égbe lőtt.

A 66. percben ismét a vendégek jutottak vezetéshez, Ward-Prowse bal oldali szögleténél Aguerd előzte meg Atubolu kapust, s fejelt a kapuba.

A 89. percben Paqueta csinált bolondot a fél freiburgi védelemből, majd remekül indította Bowent, aki lezárhatta volna a találkozót, de a kapussal szemben állva centikkel a bal alsó mellé lőtt, ám a West Ham így is elvitte a három pontot az Europa-Parkból.