Süle Dóramlsz.hu

Hatalmas gólt rúgott a magyar női válogatott bombázója - videóval!

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 20 000 Ft sportfogadás bónusz + 60 ingyen pörgetés vár Rád! Regisztrálj most! (x)

A magyar női labdarúgó-válogatott a szünetben még hátrányban volt, végül 3-1-re legyőzte pénteken az izraeli csapatot barátságos találkozón, Gyirmóton - írja beszámolójában az MTI.

A vendégek korán előnybe kerültek, a magyarok pedig a szünetig nem igazán tudtak helyzetet kialakítani, így az egyenlítés sem jött össze. A fordulás után Kaján Zsanett 11-esével 1-1 lett az állás, majd a győri Süle Dóra a labdaszerzését követően pontos lövéssel már a magyarokat juttatta vezetéshez.

A végeredmény a Fiorentinában futballozó Kaján második büntetőjével alakult ki.

A két csapat jövő kedden 16 órától újra megmérkőzik egymással Gyirmóton.

Süle Dóra egyébként nem csak a pályán számít bombázónak.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Wolverhampton-Chelsea bajnokin a hazai győzelem 4.40, a döntetlen 3.45, a vendég siker 1.96-szoros szorzóval fogadható.(x)