Nieuws Live Scores

Tercera División RFEF Wedstrijden en uitslagen

ES 23-01-22 (10:30 CET)
0 - 4
Intergym Almería II
ES 23-01-22 (11:00 CET)
0 - 0
Madrid 2021 FP Galapagar
UITG 23-01-22 (11:00 CET)
0 - 0
Murense Mercadal
ES 23-01-22 (11:30 CET)
0 - 1
AD Parla Alcorcón II
ES 23-01-22 (11:30 CET)
2 - 1
Berceo Cenicero
UITG 23-01-22 (11:30 CET)
0 - 0
Elche II Orihuela
ES 23-01-22 (11:30 CET)
3 - 2
Getafe II Tres Cantos
ES 23-01-22 (11:30 CET)
1 - 1
Illescas Conquense
ES 23-01-22 (11:30 CET)
4 - 0
Mallorca II Santanyí
ES 23-01-22 (11:30 CET)
0 - 1
Urduliz Basconia
ES 23-01-22 (11:30 CET)
1 - 1
Yeclano Racing Murcia
UITG 23-01-22 (11:45 CET)
0 - 0
Grama Peralada
ES 23-01-22 (11:45 CET)
0 - 0
Plasencia Arroyo
ES 23-01-22 (12:00 CET)
0 - 1
Atzeneta Castellón II
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 0
Azuaga Badajoz II
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 0
Azuqueca Hogar Alcarreño
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 2
Bala Azul Cartagena FC
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 0
Binissalem Collerense
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 0
Cabecense Puente Genil
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 1
Colunga L'Entregu
ES 23-01-22 (12:00 CET)
3 - 1
Conil Cartaya
ES 23-01-22 (12:00 CET)
3 - 0
Gerena Pozoblanco
ES 23-01-22 (12:00 CET)
0 - 0
Girona II Sants
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 1
Langreo II Real Oviedo II
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 1
Lealtad Mosconia
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 1
Manresa Vilassar Mar
ES 23-01-22 (12:00 CET)
3 - 1
Moralo Diocesano
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 3
Pobla Mafumet Sant Andreu
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 0
RSD Alcalá Torrejón
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 0
Robres Atlético Monzón
ES 23-01-22 (12:00 CET)
0 - 1
Roda Acero
ES 23-01-22 (12:00 CET)
0 - 1
Rota Recreativo
ES 23-01-22 (12:00 CET)
2 - 0
Saguntino Villarreal III
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 1
UD Caravaca El Palmar
ES 23-01-22 (12:00 CET)
0 - 3
Varea Alfaro
ES 23-01-22 (12:00 CET)
1 - 0
Villarrubia Almansa
ES 23-01-22 (12:15 CET)
1 - 2
Alhaurino El Palo
ES 23-01-22 (12:15 CET)
2 - 4
Alhaurín Torreperogil
ES 23-01-22 (12:15 CET)
1 - 0
Binéfar Utebo
ES 23-01-22 (12:15 CET)
1 - 1
Huércal Overa Los Garres
UITG 23-01-22 (12:15 CET)
0 - 0
Silva Somozas
ES 23-01-22 (13:00 CET)
1 - 1
Gran Tarajal Lanzarote
ES 23-01-22 (13:00 CET)
3 - 0
Marbella Huétor Vega
UITG 23-01-22 (13:00 CET)
0 - 0
Marino Vera
ES 23-01-22 (13:00 CET)
1 - 0
Tenerife II Arucas
UITG 23-01-22 (13:00 CET)
0 - 0
Villa Santa Brígida Tenisca
ES 23-01-22 (14:15 CET)
3 - 0
Atlético Paso Las Zocas
ES 23-01-22 (16:00 CET)
1 - 1
Belchite 97 Barbastro
ES 23-01-22 (16:00 CET)
0 - 1
Biescas Épila
ES 23-01-22 (16:00 CET)
1 - 1
Noja Castro
ES 23-01-22 (16:00 CET)
1 - 2
Palencia CF Mirandés II
UITG 23-01-22 (16:00 CET)
0 - 0
Polvorín Ourense CF
ES 23-01-22 (16:00 CET)
0 - 0
San Clemente Albacete II
ES 23-01-22 (16:00 CET)
0 - 1
Santa Anastasia Cariñena
ES 23-01-22 (16:00 CET)
0 - 3
Sóller Constància
ES 23-01-22 (16:15 CET)
2 - 1
Illueca Real Zaragoza II
ES 23-01-22 (16:15 CET)
1 - 1
Tuilla Navarro
ES 23-01-22 (16:30 CET)
3 - 2
Almazán Real Ávila
ES 23-01-22 (16:30 CET)
3 - 0
Anaitasuna Durango
ES 23-01-22 (16:30 CET)
0 - 0
Arnedo Yagüe
UITG 23-01-22 (16:30 CET)
0 - 0
Atlético Arnoia Arzúa
23-01-22 (16:30 CET)
0 - 0
Azkoyen Cirbonero
ES 23-01-22 (16:30 CET)
5 - 0
Caspe Giner Torrero
ES 23-01-22 (16:30 CET)
3 - 1
Corellano Gares
UITG 23-01-22 (16:30 CET)
0 - 0
Figueres Olot
ES 23-01-22 (16:30 CET)
1 - 0
Llerenense Olivenza
ES 23-01-22 (16:30 CET)
1 - 1
Luarca Real Titánico
23-01-22 (16:30 CET)
0 - 0
Murchante Burladés
ES 23-01-22 (16:30 CET)
1 - 1
Selaya Naval
ES 23-01-22 (16:30 CET)
1 - 1
Silla Torrent
ES 23-01-22 (16:30 CET)
1 - 1
Trujillo Don Álvaro
ES 23-01-22 (16:30 CET)
2 - 0
Villafranca Miajadas
ES 23-01-22 (16:30 CET)
0 - 1
Villajoyosa RC Catarroja
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 1
Arandina Guijuelo
ES 23-01-22 (17:00 CET)
2 - 2
Barakaldo Lagun Onak
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 0
Bullense Lorca Deportiva
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 2
Ceuta II Utrera
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 1
Estradense Alondras
ES 23-01-22 (17:00 CET)
3 - 2
Haro Deportivo Agoncillo
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 0
La Calzada River Ebro
UITG 23-01-22 (17:00 CET)
0 - 0
Leioa Beti Gazte
ES 23-01-22 (17:00 CET)
0 - 1
Noia Sofán
ES 23-01-22 (17:00 CET)
4 - 0
Oyonesa Vianés
ES 23-01-22 (17:00 CET)
0 - 0
Textil Escudo Guarnizo
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 1
Urraca Praviano
ES 23-01-22 (17:00 CET)
1 - 0
Valencia II Jove Español
ES 23-01-22 (17:00 CET)
3 - 1
Vimenor Cartes
ES 23-01-22 (18:00 CET)
2 - 0
Ciudad de Lucena Tomares
UITG 23-01-22 (18:00 CET)
0 - 0
Miguelturreño Torrijos
ES 23-01-22 (18:00 CET)
1 - 0
Vitoria Deusto
23-01-22 (18:30 CET)
0 - 0
Caudal Lenense