Az MTK idegenben győzte le a Vidit a bajnokságban
vidi.hu
A fővárosiak a címvédő ellen gyűjtötték be a három pontot.

Vasárnap kora este találkozott egymással a MOL Vidi FC és az MTK az OTP Bank Ligában.

A Felcsúton megrendezett bajnoki első félidejében a vendégek komoly előnyre tettek szert a csütörtökön még a Chelsea ellen pályára lépő hazaiakkal szemben.

A 22. percben Selin tört be a hazai tizenhatoson belülre és beadását a középen érkező Gera pöckölte a Vidi kapujába. 0-1

A 36. minutumban ismét Selin volt az előkészítő, de ezúttal Kanta fejezte be az akciót és mintegy 20 méterről talált a jobb alsóba. 0-2

A második játékrészben nem jött a reményt keltő hazai gól, az MTK viszont újra betalált, eldöntve a három pont sorsát.

A 71. percben Negotól csent el egy labdát Selin, balról középre adott, ahol Bognár érkezett és kilőtte a hosszú sarkot. 0-3

Ezzel el is dőlt a találkozó, a hátralévő időben nem változott az eredmény. A 3-0-s sikerével az MTK fellépett a dobogó harmadik fokára, a Vidi pedig maradt az 5. helyen a magyar bajnokságban.