Magyar Kupa: Továbbment a Ferencváros
Magabiztosan nyert az NB I éllovasa a Szeged otthonában.

A Magyar Kupában a Szegedi VSE a Ferencvárost fogadta.

A mérkőzés 8. percben Leandro került helyzetbe, de a lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

A 21. percben 20 méterről végzett el egy szabadrúgást Leandro, amibe Vastag Balázs fejelt bele, így a kapus tehetetlen volt, és a labda a hálóba ment. 0-1

A 36. percben a jobb oldalon váltott ritmust Lovrencsics, a beadására Petrjak érkezett, viszont egy védő ki tudta rúgni az ukrán játékos elől a labdát.

Az 51. percben Petrjak egy előreívelést követően 10 méterről fejelt nem sokkal mellé.

Az 55. percben Böde kapott egy remek labdát Lanzafamétól, a csatár 12 méterről a keresztlécet találta el.

A 62. percben Petrjak ugrott ki a védők közül, majd 100%-os ziccerben tovább akarta passzolni a labdát Lanzafaménak, azonban egy védő tisztázni tudott.

A 68. percben Finnbogason jól adta középre a labdát, amit Petrjak sarokkal tett kapura, a kapus azonban védeni tudott.

A 87. percben 18 méterről Finnbogason egy pattanás után a kapuba bombázta a labdát. 0-2

A hátralévő időben nem változott az eredmény, így a Ferencváros jutott tovább a Magyar Kupában a SZVSE ellen.