15:22 CEST 2017. 08. 19.
Eric Bailly Manchester United Swansea 2017
Zsinórban másodszor is sikeresek voltak a Vörös Ördögök.

A Premier League második fordulójában Jose Mourinho csapata a Swansea otthonába látogatott.

A 10. percben az MU részéről Phil Jones került helyzetbe, de fejese a keresztlécről pattant vissza a mezőnybe.

A 36. percben Rashford lépett ki a védők közül, de középről gyengén próbált átemelni Fabianski felett, akinek a kezében landolt a labda.

Az első félidő vége előtt aztán vezetést szerzett a United: a 44. percben egy szögletet követően Pogba fejelt keményen, a labda a keresztlécről a gólvonalra pattant, amire Bailly érkezett elsőként és betalpalta a kapuba a labdát. 0-1

A fordulást követően is a United dominált, de a hajráig egyik oldalon sem alakult ki igazi ziccer.

Aztán a vége felé közeledve 3 perc alatt eldőlt a meccs: Mhitarjan ugratta ki Lukakut a védők közt, aki 8 méterről Fabianski felett emelt a kapuba. 0-2

Szinte a középkezdést követően ismét Mhitarjan volt az előkészítő, aki Pogbát ugratta ki, a francia pedig belöbbölte a labdát a kimozduló Swansea kapus felett. 0-3

Újabb két percre rá megint eredményesek voltak a vendégek: egy kontra végén Martial került ziccerbe, nem is hibázott, 14 méterről a védők mellett lőtt a bal alsóba. 0-4

4-0-s győzelmével egyelőre vezeti a tabellát az MU, hiszen az első fordulóban a West Ham ellen is sikerült nyerniük, ugyancsak 4-0-ra. A Swansea jelenleg a 12. helyen a PL-ben.