Gólgazdag meccset játszott a Stoke és a Leicester
15:30 CET 2017. 11. 04.
Riyad Mahrez Leicester City Stoke City
Nem bírtak egymással a csapatok a szombati nyitómeccsen.

A Premeier League szombati játéknapján a Stoke City a Leicester City-t fogadta kora délután.

Jobban kezdtek a vendégek, hiszen az első félóra végén megszerezték a vezetést a Rókák egy szögletet követően Vicente Iborra találatával. 0-1

A szünet előtt azonban Xherdan Shaqiri góljával egyenlíteni tudott a Stoke, amikor a svájci játékos a védők közül egyedül kilépve szépen helyezett ballal a hálóba. 1-1

A fordulást követően ismét vezettek a vendégek, ekkor Riyad Mahrez a 60. percben egy szép egyéni akció végén vette be ballal a Stoke kapuját. 1-2

De nem adta fel a Stoke és a 73. percben egy szögletet követően Peter Crouch érkezett és bombaerős fejessel egalizált. 2-2

A 2-2-es döntetlennel a Leicester City fellépett a 10. helyre, a Stoke pedig a 14. a tabellán az angol bajnokságban.