21:25 CEST 2019. 08. 24.
Lewandowski Bayern Schalke
Robert Lewandowski mesterhármast lőtt a mérkőzésen.

A Bayern München együttese a Schalkéhoz látogatott a Bundesliga szombati játéknapján.

A bajorok a 20. percben Coman buktatásáért büntetőhöz jutottak, amit Robert Lewandowski értékesített. 0-1

Az első félidőben már nem sikerült növelniük előnyüket, az 50. percben azonban Lewandowski szabadrúgásból talált a hálóba. 0-2

Az 57. percben a vendégeknél debütál Ivan Perisic és Philippe Coutinho is, gólt azonban újra a lengyel támadó szerzett.

A 75. percben egy kontra végén Coman centerezett Lewandowskinak, aki a labdaátvétel után 14 méterről a hálóba lőtt. 0-3

A 83. percben szépíthetett volna a Schalke, azonban Guido Burgstaller a kapufát találta el.

A hátralévő időben nem esett újabb gól, így a Bayern München magabiztos, 3-0-ás győzelmet aratott a Schalke vendégeként.