Spanyol Kupa: Kettős győzelemmel jutott tovább a Real Madrid
Gond nélkül a legjobb 16 között a blancók.

Csütörtökön délután a Real Madrid a Melilla együttesét fogadta a Spanyol Kupában.

A fővárosiaknak nem volt különösebb tétje a párharc második felvonásának, ugyanis már az odavágón 4-0-ra nyertek.

Ennek megfelelően igen tartalékos összeállításban küldte pályára fiait Solari, de ez sem okozott gondot a hazaiaknak harmadosztályú ellenfelükkel szemben.

Habár az első félórában nem esett találat, utána beindult a madridi henger: a 33. percben Asensio szép szólót követően helyezett a jobb alsó sarokba. 1-0

Újabb két perc és újabb gól: Vinicius száguldott el a bal oldalon, beadására ismét Asensio érkezett középen és bombázott a vendégek kapujába. 2-0

A 39. minutumban Asensio adott filléres labdát csapattársának, amelyből látványos mozdulattal emelt Javi Sanchez a kimozduló kapus felett a hálóba. 3-0

A fordulást követően csak 8 perc telt el, ekkor Isco 25 méterről lőtt hatalmas gólt a jobb felső sarokba. 4-0

A 75. percben a bal oldalról tört be Vinicius, első lövését még védte a kapus, a kipattanót azonban már behelyezte a kapuba a támadó. 5-0

A 81. minutumban büntetőből Qasmi szépített, majd két perccel később Isco lezárta a vérengzést, amikor 14 méterről lőtt a jobb alsóba. 6-1

A 6-1-es végeredmény pedig azt jelenti, hogy a Real Madrid összesítésben 10-1-val jutott a legjobb 16 közé a Spanyol Kupában.