Barca-siker született az El Clasicón
Utoljára frissítve
A második félidő elején eldöntötte a mérkőzést Luis Suarez és Leo Messi.

A 10. percben óriási lehetőség adódott a Real előtt. Kroos ment el a bal oldalon, majd centerezett, de Ronaldo óriási luftot rúgott.

A 30. percben Messi remek labdát adott Paulinhónak, aki megverte Ramost, majd estében lőtt, Navas bravúrral védett.

Paulinho Sergio Ramos Barcelona Real Madrid

Egy perc múlva Ronaldo ment el a bal oldalon, majd éles szögből lőtt, Ter Stegen nagyot védett.

A 40. percben remek beadást láthattunk a vendégek részéről, Paulinho fejelt, Navas remek mozdulattal ütötte ki a labdát.

A BARCELONA KULCSEMBERÉT NÉZTE KI A MANCHESTER CITY

A fordulást követően tovább próbált fölényben futballozni a Real Madrid, a Barcelona pedig próbált a biztos védekezésre alapozni.

Jordi Albát ugratták ki a bal szélen, aki Suareznek passzolt, az uruguay-i lövését könnyedén védte a kapus.

Két perc múlva jött a hidegzuhany a Real számára! Egy kontra végén Sergi Roberto centerezett Luis Suareznek, aki befejezte egy szép lövéssel az akciót! 0-1

Öt percre rá Sergio Ramos ütötte meg Suarezt, de a játékvezető csak sárga lappal "jutalmazta" a tettét.

A 63. percben egy kapu előtti kavarodás után Carvajal ütött bele a labdába kézzel, amiért kiállította a játékvezető, valamint tizenegyest ítélt a vendégek javára, amit Leo Messi értékesített. 0-2

Jordi Alba Real Madrid Barcelona El Clásico LaLiga 23122017

A 70. percben Messi kapott egy jó labdát, amit nagyon jól rúgott el, Keylor Navas bravúrral védett.

A 77. minutumban Modric adta be a labdát Bale-nek, aki óriási helyzetben lőtt, Ter Stegen hatalmasat védett.

Két percre rá Semedo előtt adódott egy helyzet, de Navas eszén nem tudott túljárni.

A 91. percben Sergi Roberto passzolt André Gomesnek, aki tiszta helyzetből lőtt kapu fölé.

A 93. percben egy szöglet után Messi kapta meg a labdát, majd centerezett, Vidal pedig nem hibázott! 0-3

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a Barcelona 9 ponttal vezet az Atletico Madrid előtt, míg a Reallal szemben 14 pontos különbséget alakítottak ki.