NB I: Magabiztosan nyert a Paks ellen a Ferencváros
21:25 CEST 2019. 09. 14.
Botka Zubkov Varga Roland Boli
Idegenből hozta el a három pontot Rebrov együttese.

Szombaton este a mai utolsó NB I-es meccsre is sor került, amelyen a Paks a Ferencvárost fogadta.

Egy viszonylag eseménytelen első félóra után a vendég zöld-fehérek gyorsan eldöntötték a meccs sorsát.

A 33. percben Tokmac szolgálta ki csapattársát, Zubkov pedig kilőtte a jobb alsót. 0-1

Aztán három perccel később egy óriási védelmi hibára csapott le Tokmac és a kimozduló Holczer mellett lőtt a hálóba. 0-2

A 45. percben pedig büntetőt kapott a Fradi, amelyet Varga Roland váltott gólra. 0-3

Ráadásul a második félidőben egy talpalás miatt Gévay egyből pirosat kapott a hazaiak részéről.

A 83. minutumban lezárták a vendégek a találkozót, amikor Varga Roland akcióból is eredményes volt. 0-4

A Ferencváros sima, 4-0-s győzelmet aratott, amellyel a fővárosiak 4 meccs után felléptek a az 5. helyre, a Paks pedig a 8. a tabellán.