Balotelli első gólja sem segített a Marseille-en
Kikaptak hazai pályán a kikötővárosiak, felemásra sikeredett az olasz debütálása.

Pénteken este a Marseille a Lille együttesét fogadta a Ligue1-ben.

A héten a hazaiak bejelentették, hogy a Nice-től távozó olasz fenegyerek, Mario Balotelli a Marseille-ben folytatja az idény végéig.

A talján focista a kezdéskor a kispadon kapott csak helyet, új csapata pedig az első félidő rájátszásában került hátrányba, amikor egy tizenhatoson belüli buktatás utáni büntetőt Pepe lőtt a kapu jobb oldalába. 0-1

A második játékrész közepén Thauvin nagyon csúnyán rúgta fel a középpályán ellenfelét, amiért egyből pirosat kapott a Marseille játékosa.

Egy kis közjátékra is sor krült a meccsen, ugyanis a Marseille szurkolói kicsit piróztak a talákozó során, ami miatt hosszú percekig állt a játék.

A találkozó végén, a 93. percben egy kontrát követően ismét Pepe volt eredményes, amikor egy kapu lőtti passzt belsőzött a hazai kapuba. 0-2

A 95. minutumban azonban a 74. percben beálló Balotelli kozmetikázott valamit az eredményen, amikor egy szögletet követően fejelt a vendégek kapujába. 1-2

Az eredmény azonban maradt, 2-1-re nyert a Lille együttese, amellyel a vendégek továbbra is a 2., a Marseille pedig a 7. helyen a Ligue1-ben.

Itt pedig Balotelli bemutatkozó találata a Marseille-ben. Ha nem indul a videó, akkor  katt ide!