Döntetlen született a nap rangadóján
A Leo Messi nélkül felálló argentin csapat két gólos hátrányt dolgozott le a németek ellen.

A német válogatott a Lionel Messi nélkül felálló argentinokat fogadták a Signal Iduna Parkban.

Az első komoly helyzetből gólt is szereztek a hazaiak: a 16. percben Klostermann beadása után Gnabry lőtt az átvétel után a hálóba. 1-0

A 22. percben megduplázta előnyét a német csapat: egy kontra végén Gnabry tálalt Havertz elé, aki 10 méterről könnyedén a kapuba lőtt. 2-0

A 31. percben Halstenberg szabadrúgása a keresztlécen csattant, míg De Paul két perccel később a bal kapufát találta el.

A 66. percbe szépített Argentína: Acuna beadása után Alario fejelt Ter Stegen kapujába. 2-1

A 85. percben az egyenlítés is összejött a vendégeknek: Alario szólója után Ocamposhoz passzolt, akinek a lövése megpattant egy védőn, így Ter Stegennek nem volt esélye hárítani. 2-2

A hátralévő időben már nem esett újabb gól, így a németek két gólos előnye ellenére döntetlennel ért véget a mérkőzés.