Tovább
  • Heatmap
  • Touch Map

Közvetítés

90' + 8' Köszönjük a figyelmet, videós összefoglaló hamarosan.
90' + 7' Vége… Ebben azért több volt, de talán így sem rossz.
90' + 1' Har perc hosszabbítás.
Csere
89' James helyett Bolly.
Csere
88' Nguen helyett Isael.
87' GÓÓÓL!!! Haratin a bal sarokba lőtt a labdát!
86' Megnézte a VAR is. 11-es!
86' 11-es! Zubkov lövése után Brynhildsen kezére pattant a labda!
Gól
83' Ez döbbenet… 3–2 oda. Aursnes végzett el szabadrúgást a bal oldalon, az emelése után Ellingsen fejelt a kapuba.
Csere
81' Wolff Eikram helyett Omoijuanfo.
78' 0–2-nél nem gondoltuk volna, de most így iksznél vége lehetne…
77' Brynhildsen lőtt egy gólt, de a lövése előtt lökött Hussain, szabadrúgás kifelé.
76' Szöglet…
75' A bíró is megnézi…
74' James lövése után Haratinról pattant le a labda. Nézik, hogy kéz volt-e.
Csere
73' Boli le, Zubkov be.
Csere
70' Somalia helyett Sigér.
Gól
65' Az első szép norvég akció, amelynek a végén Wolff Eikrem kapásból kilőtte a jobb alsót.
Csere
58' Knudtzon helyett Brynhildsen.
Gól
55' Jobbról szállt középre a labda, James kiemelkedett a védők közül, a földrefejelt labdájába csak belekapott Dibusz, de védeni nem tudott.
54' Azért Botka két gólpassza nem semmi.
Gól
52' GÓÓÓL!!! Botka emelt középre a jobb oldalról, középen jött Uzuni és a kapu jobb oldalába csúsztatott!
51' James lőtt 17 méterről, Blazic lábáról szögletre pattant a labda.
50' Nem estek egymásnak a csapatok a második félidőben.
45' A norvégok kezdték a második félidőt.
Jó, hogy gyorsan vezetést szerzett a Ferencváros, mert kiderült, hogy a Molde felpapírikázott állapotban sem különösebben veszélyes. A hazai együttesnek csak beadásai akadtak, amelyekre rendszeresen James érkezett középen, de nem találta el a kaput. A Ferencváros szélső védői jól játszottak az első félidőben, veszélyesen léptek be a támadásokba.
45' Hosszabbítás nélkül véget ért az első félidő.
Sárga lap
43' Knudtzon lépett oda Civicnek, nem késett a büntetés.
41' Átkerült a hangsúly a bal oldalra: immár Civic jön előre veszélyesebben.
39' Akadt némi kellemetlenség a hazai kapu előtt, de végül hiába passzolgatott sokat a Ferencváros a norvég oldalon, nem sikerült igazán nagy helyzetet kialakítani.
35' Nguen lőtte be a labdát középre, balról laposan. Az érkező Uzuni lőtt is, de blokkolt a védelem, ráadásul a labda is visszapattant a légiósra, így kirúgás lett a helyzetből.
33' Knudtzon lépett meg Civic mellett és jobbról középre adott, a visszazáró Blazic az ötösön fejjel mentett az érkező James elől.
31' Botka kulcsember lehet a jobb oldalon. Sokszor tud ellépni és még be is adhatja a labdát, de eddig csak egy középre adott labdája volt veszélyes.
27' Ezt kicsiben oldották meg, a felszabadító fejes után Wingo lőtt messziről, messzire.
26' Újabb hazai szöglet, az első közepesen veszélyes volt.
25' Közben a Dinamo Kijev is vezet Gentben 1–0-ra, a Olimpiakosz–Omonia Nicosia meccs 0–0.
23' Jönnek a norvégok és a beadások. Egyelőre nincs gond, de összekapta magát a hazai együttes.
19' Újabb James fejes, ezútta egy szöglet után, de nem volt veszélyes.
16' Volt egyszer egy Boli gól a BL-ben. 1993-ban a Marseille 1–0-ra nyert a döntőben a Milan ellen, a győztes gólt Basile Boli szerezte.
15' Volt némi kavarodás, amelynek a végén James jobb oldali emelése után Aursnes fejelt 10 méterről a bal kapufa mellé.
12' A gól óta többet van a labda a hazai együttesnél, de ez lényegében semmit sem jelent…
Sárga lap
10' Aursnes kapott egy lapott.
Gól
7' GÓÓÓL!!! Botka jobb oldali beadása után a középen érkező Boli négy méterről a kapuba lőtt!
5' Fent látják a statisztikát. 93 százalékban a Ferencvárosnál a labda – ez talán némi túlzás.
3' Némi mezőnyfölényben a Ferencváros az elején.
1' A Ferencváros kezdte a meccset.
A találkozón lesz videóbíró. Reméljük nem nagyon kell.
Lovrencsics hiányában Dibusz a Ferencváros csapatkapitánya.
A Ferencvárosnak is van norvég játékosa: Nguen.
Jó kis műfüves pálya… Magyarországon NB III-as találkozót sem lehet műfüves borításon rendezni.
Itt már BL-himnusz is van.
Nincs néző. Az első olyan UEFA rendezvény, amelyen lehetnek szurkolók holnap este lesz Budapesten, a Bayern–Sevilla Szuperkupa-döntő.
Nagy a tét: súlyos eurókban is kifejezhető, hogy mennyivel jár jobban az a csapat, amely nem az EL-be, hanem a BL-be jut.
Egy szomorú hír: a Csepel bejelentette, hogy 80 éves korában elhunyt Fatér Károly, olimpiai bajnok labdarúgó.
A Molde útja könnyebbnek tűnt eddig. Az első fordulóban a finn KuPS ellen 5–0-ra nyert az együttes, majd a Celje vendégeként 2–1-re. Legutóbb az Qarabaggal 0–0 volt a vége és 11-esekkel ment tovább a norvég gárda.
A Molde második helyen áll a bajnokságban. 18 meccs után 16 ponttal marad le az éllovastól, ráadásul az utolsó öt bajnokijából csak egyet nyert meg.
Íme a keretek: Molde: Linde – Wingo, Gregersen, Ellingsen, Haugen – Aursnes, Hussain – E. Hestad, Wolff Eikrem, Knudtzon – James. Vezetőedző: Erling MoeA kispadon: Craninx (k), Björnbak, T. Christensen, Brynhildsen, Pedersen, Bolly, OmoijuanfoFerencváros: Dibusz – Botka, Frimpong, Blazic, Civic – Laidouni, Haratin, Somália – Nguen, Boli, Uzuni. Vezetőedző: Szerhij RebrovA kispadon: Bogdán (k), Lovrencsics G., Zubkov, Sigér D., Heister, Dvali, Isael
Sigér Dávid és Lovrencsics Gergő is csak a kispadon kezd.
Jó estét kívánunk mindenkinek! Nagy a tét Norvégiában, hiszen 25 éve nem volt BL-ben a Ferencváros.