Vereséggel debütált a Puskás Arénában a magyar válogatott
Szalai Ádám szerezte a magyar csapat gólját.

Magyarország a Puskás Aréna nyitómérkőzésén Uruguay-t fogadta.

A 2. percben Dzsudzsák szöglete után Szalai Ádám fejelt nem sokkal mellé.

A 4. percben Suarez jól vette át az indítást, éles szögből lőtt, Dibusz védett.

A 15. percben Vina adott kötényt Besének, majd Cavani elé tálalt, aki Lang mellől kilépett, és a kapuba lőtt. 0-1

Uruguay Hungary magyar válogatott Edinson Cavani Dibusz Dénes

A 21. percben Suarez ugratta ki Gonzalezt, aki 12 méterről kilőtte a hosszút. 0-2

A 24. percben Varga Roland beadása után Szalai Ádám 10 méterről a kapuba lőtt. 1-2

Hungary Uruguay Szalai Ádám Vida Máté magyar válogatott

A 39. percben 20 méterre a kaputól kapott szabadrúgást a magyar válogatott, de Dzsudzsák Balázs csúnyán kapu fölé lőtt.

Az 52. percben Szoboszlai végezhetett el szabadrúgást éles szögből, de a lövését Muslera védeni tudta.

Négy perccel később Cavani lőtt 18 méterről nem sokkal mellé.

A 64. percben Cavani indította Maxi Gomezt, akinek a lövését nagy helyzetben Baráth blokkolta.

A 72. és a 75. percben újoncot avatott a magyar csapat: először Szalai Attila, majd Nagy Zsolt állt be a pályára, ezzel megszerezve első válogatottságukat.

A 90. percben Varga Roland adta be a labdát, Vida Máté fejese nem sokkal ment mellé.

A hátralévő időben nem esett újabb gól, így a magyar válogatott a Puskás Aréna nyitómérkőzésén 2-1-es vereséget szenvedett Uruguay válogatottja ellen.