Fordulatos mérkőzésen nyert a Ferencváros
Ferencváros Tokmac Isael
mti.hu
Isael kétszer volt eredményes a Kaposvár ellen.

A címvédő Ferencváros a Kaposvárhoz látogatott az OTP Bank Ligában.

Az 5. percben Heister beadása után Zubkov lőtt kapura, a kapus könnyedén védett.

A 11. percben Csiki jobb oldali beadása után Ádám Martin lőtt a hálóba. 1-0

A 13. percben Zubkov remek kiugratása után Isael vette le a labdát, majd 7 méterről a kapuba lőtt. 1-1

A 30. percben Beliczky cselsorozatát követően lőtt, Gróf védte a rövid sarkot.

Egy perccel később Tokmac lőtt 22 méterről, a próbálkozása a kapufán csattant.

A 32. percben 25 méterről végzett el egy szabadrúgást Isael, de senki nem ért a beadásába, így a játékszer a kapuban landolt. 1-2

A 45. percben Boli adta be a labdát Zubkovnak, aki 6 méterről nem tudott gólt szerezni, mert a kapus bravúrral védett.

Az 58. percben Isael adta Zubkovnak a labdát, aki Bolinak centerezett, a csatár pedig a kapuba lőtt. A játékvezető azonban les miatt érvénytelenítette a találatot.

A 65. percben egy rögzített szituáció után Csiki Norberthez került a labda, aki 16 méterről szép mozdulattal lőtt a hálóba. 2-2

A 73. percben a Kaposvár hálóőre Tokmachoz passzolta a labdát, akinek azonban nem sikerült kihasználnia a lehetőséget.

A 75. percben Franck Boli kapta meg a labdát, majd egy csel után jobbal a kapu bal oldalába lőtt 13 méterről. 2-3

A 88. percben Sigér ugratta ki Bolit, aki 10 méterről a kapufára lőtte a labdát.

A hátralévő időben nem esett újabb gól, így a Ferencváros 3-2-re megnyerte a mérkőzést, és 3 pontra növelte előnyét a tabella élén.