Internazionale v Roma Meccsösszefoglaló, 2019. 04. 20.

Serie A: Nem bírt egymással az Inter és az AS Roma a bajnokságban
9:00 CEST 2019. 04. 21.
Edin Dzeko Inter Roma Serie A
Osztozkodtak a pontokon a felek Olaszországban.

Az olasz bajnokság 33. fordulójában szombaton este az Inter és a Roma találkozott egymással.

A vezetést a vendégek szerezték meg viszonylag gyorsan, ugyanis a 14. percben egy lövőcsel után szépen tekert 17 méterről El Shaarawy a bal alsóba. 0-1

A játékrész hajrájában azonban Asamoah, Vecino és D'Ambrosio révén is veszélyeztettek a hazaiak, de egyikük sem célzott pontosan.

A fordulást követően a 61. percben viszont egyenlített a Nerazzurri: a jobbról adott be D'Ambrosio, a hosszún az ötösön pedig Perisic érkezett és bevetődve fejelt a bal felsőbe. 1-1

Az utolsó félórában viszonylag csendesen teltel az események, de a 69. percben Lautaro Martinez lőtt komoly lehetőség után a léc fölé, a végén, a 91. percben pedig Kolarov lövését védte Handanovic.

Az eredmény azonban nem változott, maradt az 1-1, amellyel az Inter a 3., az AS Roma pedig az 5. helyen áll az olasz bajnoki tabellán.

Az alábbi videóban pedig a meccs legfontosabb történéseit nézhetitek meg.