2 Oroszország RUS Oroszország 6 2 2 2 9 12 -3 8 V V D D Gy
4 Törökország TUR Törökország 6 1 3 2 6 8 -2 6 V Gy D D D

Promotion
Kiesők

Közvetítés

A magyar válogatott Oroszország, Törökország és Szerbia előtt végezve csoportelsőként végzett a Nemzetek Ligája csoportjában! Ki gondolta volna ezt a sorsolás pillanatában? Nagyon jó válogatottunk van! Irány az A-divízió!
90' + 5' GÓÓÓL, 2-0!!! EGY KONTRATÁMADÁS UTÁN VARGA KEVIN ADJA MEG A KEGYELEMDÖFÉST A TÖRÖKÖK SZÁMÁRA! SZÉP VOLT FIÚK!
90' + 3' Botka eladott labdája után Fiola óriási mentést mutat be a hosszabbításban. Kellett!
90' + 1' Öt perc hosszabbítást jelez a meccs játékvezetője.
Csere
89' Gera is frissit: Nego helyett Botka a pályán.
Csere
88' Tekdemir - Ayhan csere a vendégeknél.
85' Dibusz Dénes nem fog megfázni, sokat foglalkoztatják a törökök - legtöbbször nincs nehéz dolga, de amikor kell, akkor ott van a résen!
Sárga lap
78' Időhúzásért Dibusz Dénes kapott sárgát.
75' Nem sokkal később Nego ismét a túloldalon tűnt fel: egy kontra után jobblábbal vétette el a rövidet.
Csere
74' Hangya helyett Holender a pályán.
73' Nyomnak a vendégek: először Calhanoglu lövését védte Dibusz, a kipattanó Nego testéről vágódott le.
Csere
72' Tufan és Tosun helyett Özcannal és Türüccsel próbál meg erősíteni a török válogatott. Húsz perc még a mérkőzésből.
71' Loic Nego is kísérletezett egyet, féltávolról tekerte a hosszú mellé a játékszert.
70' Szerbia már 5-0-ra megy az oroszok ellen - ezzel és a magyar válogatott vezetésével csapatunk ott van az A-divízió kapujában.
67' Tufan egy tizenhatoson kívüli félollós mozdulatból próbált meg kaput találni. A mozdulat szép volt, a kivitelezés viszont pocsék - ennél hatékonyabb próbálkozása ne legyen a törököknek.
Csere
64' Nemanja Nikolics helyett Gyurcsó Ádám, a Hajduk Split játékosa érkezik.
62' Megélénkült a meccs: a törökök jönnének előre, de a magyar válogatott kontráiban ott lehet az újabb gól.
59' Vérszemet kapott a csapat, Cseri beadására Sigér érkezett a rövidre, de blokkolt a török védő.
Gól
57' GÓL!!! SIGÉR DÁVID GÓLJÁVAL VEZET A MAGYAR VÁLOGATOTT! A Fradi játékosa egy szép Cseri - Nikolics - Varga támadást követő, kapufáról kipattanó lövést pofozott a törökök hálójába. 1-0!
Csere
56' Cserélt a török csapat is: Kahveci helyett Yazicit küldte be Senol Günes szövetségi kapitány.
54' Veszélyes helyzet a törökök előtt! A védők bizonytalansága után Ozan Tufan lőtt fölé - megúsztuk, ebben több is lehetett volna.
Sárga lap
54' Sárga lap a csereként beállt Cserinek, Karamant nyüstölte hátulról.
Sárga lap
47' Megvan a meccs első figyelmeztetése: Tekdemir rossz ütemű belépőjét sárga lappal büntette a szlovák játékvezető.
Csere
45' Gera Zoltán két cserét eszközölt a félidőben: Kalmár Zsoltot a mezőkövesdi Cseri Tamás váltotta, míg Könyves Norbi helyett Varga Kevin, a Kasimpasa játékosa érkezett.
Szerbia a hosszabbításban is szerzett egy gólt - Radonjic, Jovic és Vlahovic után ismét a Real-játékos Luka Jovic büntette meg az orosz csapatot. 4-0!
Az első félidő utolsó perceiben a törökök aktivizálták magukat, de ők sem tudtak gólt szerezni. Félidőben 0-0, ezzel az eredménnyel a jelenlegi állás szerint tartjuk a csoportelsőséget.
42' Elképesztő! A szerbek már 3-0-ra vezetnek Oroszország ellen - aligha fordítják már ezt meg a "ruszkik".
39' Karaman a tizenhatos előterében próbált meg gólt szerezni, sikertelenül. Kisodródott, erőtlen, középre érkező lövését felszedte a magyar válogatott kapusa.
31' Nagy Ádám passzát Szalai Attila nyeste be veszélyesen a kapu elé - Nikolic elől tisztázott a török védő. Érik a gól?
28' Kapuralövés a vendégektől: Calhanoglu több védő gyűrűjében, a 16-oson belül lőtt kapura - Dibusz védett! Szép volt Dénes!
26' Szerbia már 2-0-ra vezet az oroszokkal szemben! Ha kikapnak és pontot szerzünk, mi leszünk a csoport győztesei!
25' Újabb veszélyes szituáció alakult ki a török kapu előtt, Nego beadásáról egy lépéssel maradt le Könyves. Fenyegetünk!
23' Az első félidő első felében egyelőre jobb mezőnyben a magyar válogatott. Többet birtokoljuk a labdát, volt pár kisebb lehetőségünk is.
21' Szerbia közben megszerezte a vezetést Oroszország ellen - ezzel jelenleg mi vagyunk a csoportelsők! Hajrá szomszédok!
20' Megvoltak az első szögleteink - egy kis szerencsével több is kialakulhatott volna a kapu előtti kalamajkában.
10' Nikolic lövését gond nélkül védte a kapus, majd Kalmár Zsolt próbálkozott távolról - a DAC-játékos próbálkozása elkerülte a kaput.
5' Calhanoglu távoli szabadrúgását Dibusz semlegesíti.
1' KEZDŐDIK A MÉRKŐZÉS! HAJRÁ MAGYARORSZÁG, HAJRÁ MAGYAROK!
A mérkőzést az a szlovák Ivan Kruzliak vezeti majd, aki 2012-ben egy Izarel elleni 1-1-es barátságos meccset vezetett válogatottunknak.
Magyarország a legutóbbi 16 meccséből 15 alkalommal mindig szerzett legalább egy gólt.
Cenk Tosunra fokozottan oda kell figyelni: Törökország még soha nem kapott ki, amikor ő betalált - 12 meccsen 18 gólt lőtt, hatszor tudott duplázni.
A csoport másik mérkőzésén a nyolcpontos orosz csapat Szerbiában lép pályára. Az északiak csak a jobb gólkülönbségük miatt vezetik a a tabellát előttünk, a török válogatott hat ponttal a harmadik helyen áll.
A két csapat szeptember 3-án találkozott utoljára: akkor Szoboszlai emlékezetes távoli szabadrúgásgóljával hoztuk el a három pontot Sivas városából.
A magyar válogatott a három idei, hazai meccsének mindegyikén kapott legalább egy gólt. A törökök sem "panaszkodhatnak": A legutóbbi öt találkozójukon 11-szer találtak be nekik.
Török cserék: Altay Bayindir, Ugurcan Cakir, Okay Yokuslu, Dorukhan Toküz, Yusuf Yazici, Berkay Özcan, Mert Müldür, Ömer Bayram, Deniz Türüc, Kaan Ayhan
Így állnak fel a törökök: Günok - Caner Erkin, Ozan Kabak, Merih Demiral - Nazim Sangare - Mahmut Tekdemir, Ozan Tufan - Kenan Karaman, Hakan Calhanoglu, Irvan Can Kahveci - Cenk Tosun
Cseréink:  Hegedüs, Kecskés, Holender, Cseri, Botka, Varga, Schäfer, Gyurcsó, Bese
Megvan a magyar válogatott kezdője Törökország ellen:Gulácsi, Szalai A., Lang, Fiola - Hangya, Sigér, Nagy Á., Nego - Kalmár - Nikolic, Könyves