Tovább
  • Heatmap
  • Touch Map

Közvetítés

90' + 6' VÉGE KINT VAGYUNK AZ EB-N!
90' + 6' Vége lehetne már.
Gól
90' + 2' Ilyen nincs is, vezetünk! Könyves csinált helyet középen Szoboszlainak, aki egyedül tört a kapura és 23 méterről kilőtte a bal alsót!
90' + 1' Négy perc hosszabbítás.
90' Megérdemeltük!
Gól
88' GÓÓÓÓL!!! MEGINT A 88. percben! Két izlandi védőn pattant meg a labda, amit Nego közelről a kapuba lőtt. 1–1
Csere
88' Sigurjónsson helyett Ingason.
87' Bödvarsson passzolt középre jobbról, az érkező Gudmundsson alig maradt le a labdáról.
86' Egymást követik a magyar szögletek, de nem veszélyesek.
Csere
83' Nagy Ádám helyett Nego és Szalai Ádám helyett Könyves.
Csere
82' Gunnarsson helyett Skúlason.
80' Az EB-n a 88. percben egyenlítettünk egy öngóllal.
Csere
72' J. Gudmundsson helyett Bödvarsson és Finbogasson helyett A. Gudmundsson.
Csere
71' Holender helyett Nikolics.
69' Rég volt a magyar válogatott akkora mezőnyfölényben, mint most.
67' Botka lőtt messziről, megpattant a labda, szöglet.
66' Nagy birkózás volt, akár tizenegyes is lehetett volna.
65' Szalai Ádám összeesett az izlandi tizenhatoson belül. Tovább…
Sárga lap
63' Szalai Attila kézzel szerelt.
Csere
61' Fiola helyett Lovrencsics, Kalmár helyett Sigér.
60' Olyan, mint egy jégkorong mérkőzés. Körbepasszoltjuk az izlandi tizenhatost.
52' Azt se tudták a vendégek, hogy hol a labda! A végén Szalai Attila lőtt, de a labda megpattant egy védőn és fölé pattant.
50' Nem volt benne veszély.
50' Szöglettel jövünk, jobban kezdtük a második félidőt.
46' Csere nem volt.
45' A magyar csapat kezdte a második félidőt.
Marco Rossi bejelentkezett a szünetben a csapatnál. Reméljük jókat mondott.
Vége az első félidőnek. Gulácsi peches volt, kaptunk egy potyát, de játékban már minden rendben van. Reméljük az eredményben is az lesz a második félidőben.
45' + 1' Sigurdsson lőtt 19 méterről, de Gulácsi nagyot mentett a jobb alsó saroknál.
45' + 1' Egy perc hosszabbítás.
45' Szoboszlai végzett el szabadrúgást jó 30 méterről, de a lövése után a megpattanó labdát Halldórsson vetődve ütötte oldalra.
43' Gulácsi védés! Gudmundsson lőtt 14 méterről, de a kapusunk a helyén volt.
42' Szoboszlai lőtt – fölé.
41' Előbb Szoboszlai kapott egy nagyot, majd Kalmár. Utóbbit lefújta a bíró, szabadrúgás 18 méterről.
36' Szalai Ádám forgolódott a tizenhatos előtt, majd ki akarta ugratni Sallait, de egy kicsit hosszú volt az átadás, jött a kapus.
35' Holender lépett meg a bal oldalon, majd 12 méterről éles szögből lőtt, Halldórsson megint jó helyen volt és megfogta a labdát.
33' Orbán indította Sallait középen, a magyar támadó 20 méterről lőtt, de Halldórsson vetődve hárított.
29' Botka nagyot mentett. Finbogasson jobb oldali beadása után a kapu torkában mentett Bjarnasson elől.
24' Finbogasson fejese után védett Gulácsi. Nem volt bravúr, de fontos volt, hogy a kapusunk rendezze a fejét.
22' A szöglet után Orbán fejelt, de Halldórsson ismét védett.
22' Szoboszlai emelése után Sallai fejelt, de egy védőről szögletre pattant.
17' Holender lőtt egyet éles szögből, de Halldórsson könnyedén védett.
16' Ebből is látszik, hogy a kapusoknak milyen nehéz. Gulácsi az eddigi meccseken elképesztő bravúrokat mutatott be. Nélküle nem lennénk itt. És tessék.
13' Szegény Gulácsi Péter rémesen bizonytalan volt eddig is, de ez a gól… Ilyet még életében nem kapott.
Gól
11' Hát… 0–1. G. Sigurdsson végezte el a szabadrúgát és lövése után Gulácsi kezei között a kapuba pattant a labda. Kapushiba volt…
10' 17 méterről szabadrúgást végezhet el Izland.
Sárga lap
5' Sigurdsson rúgott bele mindenkibe aki szembejött.
4' Gulácsi védett egy nagyot a szöglet utáni fejest követően.
4' Összeszerencsétlekdtünk egy szögletet.
3' Eladott labdákkal kezdjük a meccset. Tapintható a feszültség.
1' Izland kezdte a meccset.
Ma Szalai Ádám a csapatkapitány.
Izland az utolsó öt meccséből csak egyet nyert meg, a Románia elleni pótselejtezőt. Angliától és Dániától egyszer, Belgiumtól kétszer kapott ki a rivális.
25 éve nem kaptunk ki Izlandtól. Tegyünk hozzá még egy kicsit.
Mi van, ha döntetlen a 90 perc? Akkor jön még 30. És, ha az sem segít, akkor a 11-esek.
Marco Rossi nincs, hiszen koronavírusos. A kapitány elmondta tegnap, hogy a meccs szünetében online jelentkezik majd az öltözőben. Digitális taktika.
Az valóban érdekes, hogy Szoboszlai Dominik és Kalmárr Zsolt egyszerre kezdő.
A holland Björn Kuipers vezeti majd a meccset. Ő amúgy a világ egyik leggazdagabb bírója.
Ki mondta? „Úgy megyek haza, hogy ki kell jutnunk az Európa-bajnokságra!” Persze, hogy Szoboszlai Dominik.
Izlandi idő van… Szemerkél az eső és hideg van.
És az izlandiak sem maradtak otthon: Halldórsson – Pálsson, R. Sigurdsson, Árnason, H. Magnússon – J. Gudmundsson, Sigurjónsson, A. Gunnarsson, B. Bjarnason – G. Sigurdsson, A. Finnbogason
Itt a magyar kezdő: Gulácsi – Botka, Orbán, Szalai A. – Fiola, Kalmár, Nagy Á., Szoboszlai, Holender – Szalai Á., Sallai