3 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 5 0 1 4 3 13 -10 1 V V V D V
4 Ferencváros FTC Ferencváros 5 0 1 4 5 16 -11 1 V V V D V

Kulcs

8th Finals
Európa-liga

Közvetítés

90' + 6' Vége! Fantasztikus feltámadás!
90' + 6' Zubkov lőtt 22 méterről, kevéssel fölé.
90' + 4' Cigankov helyett Rodrigues.
90' + 1' Öt perc hosszabbítás.
Gól
90' GÓÓÓL!!!! Egy szabadrúgás után Laidunira pattant a labda, aki nagy nehezen levette, majd középre emelte, az érkező Boli pedig öt méterről a kapuba lőtt.
Csere
89' Baluta és Verbic jött, Saparenko és Szuprjaha ment.
Csere
86' Lovrencsics helyett Botka és Kovacic helyett Dvaly.
86' Emberelőnyben a Ferencváros! Szidorcsuk buktatta Lovrencsicset, ezért megkapta a második sárgáját.
84' Boli lőtt 20 méterről, de Bojko védett.
Csere
81' Bujalszkij helyett Harmas.
Sárga lap
76' Bujalszkij gázolta el Kovacevicet.
Csere
73' Sigér helyett Mak és Isael helyett Boli.
Sárga lap
72' Tokmac reklamált. Sárga.
Sárga lap
71' Laidouni húzta vissza Cigankovot – sárga.
Csere
65' Haratin helyett Laidouni.
Gól
59' GÓL!!! Zubkov emelte be a labdát a tizenhatos jobb oldalára, ahol Tokmac átvette, majd a jobb alsó sarokba lőtte!
58' Az embernek olyan érzése van, hogy a Ferencváros nem tud, a Dinamo meg nem akar ehhez a meccshez már érdemben hozzátenni.
Sárga lap
52' Szidorcsuk borította fel Somáliát.
45' A Dinamo Kijev kezdte a második félidőt. Csere nem volt.
A többi meccsen: Dortmund–Zenit 0–0, Brugge–Lazio 1–1, Juventus–Barcelona 0–1, Manchester United–Leipzig 1–0, Sevilla–Rennes 0–0.
45' + 2' Szünet. Ez nem néz ki jól.
45' + 1' Egy perc hosszabbítás.
Gól
41' Bujalszkij sprintelt végig a jobb oldalon, majd a 11-es pont vonalából laposan középre passzolt, Lovrencsics Gergő becsúszva menteni akart az érkező De Pena elől, ám éppen az ellenfelet találta el, akiről a kapuba pattant a labda.
37' Tokmac lőtt egyet húsz méterről. Nagyon mellé. Meg fölé is.
32' Tulajdonképpen kevesebb a helyzete a Ferencvárosnak itthon a Dinamo ellen, mint volt Barcelonában.
28' Cigankov állt a labda mögé és kilőtte a jobb alsót…
Sárga lap
27' Haratin kapott sárga lapott kezezésért. Ehhez járt a 11-es.
26' 11-es lesz…
Sárga lap
22' Heister rúgott egyet oda Cigankovnak, amiért kapott egy sárgát.
19' Dibusz bravúr! Karavajev osztott ki egy kötényt a tizenhatos bal oldalán, majd 10 méterről lőtt, de a magyar kapus vetődve mentett.
17' Dembelé gólt szerzett, vezet a Barcelona a Juventus ellen.
Sárga lap
12' Somália kapta az első sárga lapot a meccsen. Saparenkóba rúgott bele.
7' Az első kapuralövés: Isael próbálkozása után Bojko védett.
4' Passzolgattak egy sort a vendégek a Ferencváros tizenhatosán belül, de végül Zubkov fel tudott szabadítani.
1' A Dinamo kezdte a meccset.
A szlovák Ivan Kruzliak vezeti a meccset.
Az ukránok tiszta fehérben, a Ferencváros pedig fekete-zöldben futballozik ma este.
Ravaszak voltak a Ferencvárosnál. A hosszú lelátóra kitették a papírszurkolókat is, vagyis nem tudnak egymás mellé ülni az élő drukkerek.
A nézőknek kötelező a maszk. Van olyan, aki ezt a szabályt be is tartja.
Két meccs már véget ért. Krasznodar–Chelsea 0–4, Basaksehir–PSG 0–2.
A Dinamo Kijev és a Ferencváros is vezeti hazája bajnokságát. Az ukrán együttes hét meccsből ötöt megnyert, kettő pedig döntetlen lett.
A barcelonai nyitánnyal ellentétben a Ferencváros hazai meccsén lehetnek nézők. A jegyek egyharmadát adhatták el, ukrán drukkerek nem jöhettek.
Az ukránoknak van bajuk: a kapus Hrihorij Buscsan és a hátvéd Vitalij Mikolenko is koronavírusos.
A csoportban rendeznek ma egy másik meccset is, a két feltörekvő együttes, a Juventus és a Barcelona csap össze. Majd néha rájuk nézünk.
Dinamo: Bojko – Kedziora, Zabarnij, Popov, O. Karavajev – Szidorcsuk, Saparenko, Bujalszkij, Cihankov, De Pena – Szuprjaha
Nézzük a kezdőket! Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics G., Blazic, Kovacevic, Heister – Haratin, Sigér D., Somália – Zubkov, Isael, Nguen
Jó estét mindenkinek! Hamarosan kezdődik a Ferencváros–Dinamo Kijev BL-csoportmeccs.