3 Celtic CEL Celtic 5 2 0 3 10 13 -3 6 V Gy Gy V V
4 Ferencváros FTC Ferencváros 5 0 0 5 4 12 -8 0 V V V V V

Play-off
UEFA Conference League Play-offs

Közvetítés

Vége a mérkőzésnek.
90' + 1' Jonhston indította el Jotát, aki 14 méterről a bal alsó mellé lőtt – ziccer volt.
90' + 1' Három perc hosszabbítás.
87' Furuhasi helyett Johnston.
86' Majdnem három. Jota indította Turnbull-t, aki nyolc méterről laposan a bal alsó mellé gurított.
83' Nguen helyett Mak.
81' Jota ment el a bal oldalon, majd a 11-es vonalából középre passzolt, Turnbull előbb nem találta el a labdát, de végül Dibusz felett a kapuba ügyetlenkedte.
75' Montgomery helyett Scales.
72' Giakoumakisz és Bitton állt be Rogic és Abada helyére.
69' Civic lőtt éles szögből kapura, de Hart menteni tudott a rövid oldalon.
68' Montgomery húzta vissza Uzunit – sárga.
67' Zachariassen helyett Somália.
62' McGregor állt a labda mögé, de Dibusz védett a kapu bal oldala előtt!
61' 11–es… Wingo ütötte el Montgomeryt.
57' Jota indította hosszú labdával a kilépő Furuhasit, aki egy sprint után 16 méterről kilőtte a bal alsót.
56' Három szögletet végzett el egymást követően a Ferencváros. Egyikből sem lett semmi.
47' McGregor próbálkozott 20 méterről, de Dibusz kivédte a lövést.
45' Folytatás, csere nélkül.
45' + 1' Vége is az első félidőnek.
40' Balhé! S. Mmaee nehezményezte, hogy Furuhasi nem akarja átadni a labdát. Ebből dulakodás alakult ki, a magyar csapt védője mellett Ralston is sárát kapott.
36' Vécsei 17 méterről lőtt kapura, de nem találta el a bal alsót.
36' Sok a hiba. És elsősorban a Ferencváros játékában.
28' Starfelt volt keményebb a megengedhetőnél.
28' Változtos a meccs, felvátltva támadnak a csapatok.
17' Megint Jota és Dibusz. A hazai játékos 19 méterről lőtt, a magyar kapus a léc alól szögletre mentett.
11' Jota verekedte helyzetbe magát és 8 méterről lőtt, de Dibusz lábbal szögletre mentett.
8' Dibusz védés: McGregor lövése után a kapu jobb oldala előtt ölelte magához a labdát a magyar kapus.
3' Mi maradt ki? Jobb oldali beadás után Ryan Mmaee érkezett középen, ám a Ferencváros légiósa két méterről nem tudta kapura tenni a labdát.
1' A hazaiak kezdtek.
Kifütyülték a Ferencvárost, mert nem térdelt le…
Tavaly a Ferencváros 2–1-re nyert a Celtic Parkban a BL-selejtezőn.
A Celtic szurkolói a You'll never walk alone-t éneklik.
Stöger marad! A Ferencváros vezetőedzője az M4 Sportnak a meccs előtt elmondta, hogy nem távozik a klubtól, de hallott ő is róla, hogy felvetődött a neve, mint új osztrák kapitány.
Az összeállítások:  CELTIC: Hart – Ralston, Carter-Vickers, Starfelt, Montgomery – C. McGregor, Turnbull – Abada, Rogic, Jota – Furuhasi. Vezetőedző: Ange Postecoglou  FTC: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Civic – Laidouni, Vécsei – Nguen, Zachariassen, Uzuni – R. Mmaee. Vezetőedző: Peter Stöger
Szép napot mindenkinek! Glasgow-ban folytatja a Ferencváros az EL-szereplést, ami eddig két 2–1-s vereséget hozott.