N. Nikolić (75)
Stadion Vasil Levski

Közvetítés

Vége! Egy lépéssel közelebb az EB-hez!
90' + 3' Horváth Ferenc összegzése: „Gratulálok a fiúknak! Ez olyan jó eredmény, hogy fel kéne lőni a Holdra! De marad a nap kérdése: hol van Szoboszlai és Pátkai?”
90' + 1' Négy perc hosszabbítás.
Gól
89' Jomov kapott jó labdát és középről a kapunkba passzolt.
Csere
82' Jön Gazdag és Botka, megy Fiola és Nagy Ádám.
Csere
80' Kraev helyett Isa.
79' Horváth Ferenc: „Azért nem tudom ezt a meccset a jó szexhez hasonlítani, mert ennek alig várom végét!”
Gól
75' ELDŐLT!!! Hangya próbálkozott beadással a bal oldalról, a labda lepattant Cicinho lábáról, de Hangya újra próbálkozhatott és emelése után Nikolics 5 méterről a kapuba fejelt!
73' Deszpodov esett el a tizenhatosunkon belül. Még a VAR sem látott tizenegyest.
72' Közben szépítettek a románok Izland ellen…
71' Jomov fordult kapura és 19-ről nagyon mellé lőtt. A csel ijesztőbb volt.
Csere
69' Holender helyett Hangya és Kalmár helyett Nego.
66' Horváth Ferenc: „Kicsi Tyson! Megmondtam, hogy lecsap. :)  Érik a magyar csipős paprika. Olyannyira,hogy a három bolgár kertész akik a sorfalban álltak inkább kifordultak ,hogy ne is lássák.”
Csere
59' Szalai Ádám helyett Nikolics.
57' Kraev elvállalta, főlé. Mehetünk tovább…
56' Köszi, VAR! Kívül volt a szabálytalanság, szabadrúgás jön.
56' VISSZAVONTÁK!!!
55' Hát mondjuk Lang kétszer fejbenyomta az ellenfelet, de megnézhetnék ezt rendesen.
55' 11-es… Lang találkozott össze Kraevvel, a bíró büntetőt ítélt…
Gól
47' GÓÓÓL!!!! Kalmár végzett el szabadrúgást és 25 méterről a bal alsóba lőtt!
Mi kezdtük a második félidőt.
Az első félidőben egyszer találtuk el a hazai kaput. Mondjuk jól.
A többi meccs így áll: Bosznia-Hercegovina–Észak-írország 1–0Észak-Macedónia–Koszovó 2–1Norvégia–Szerbia 0–0Skócia–Izrael 0–0Szlovákia–Írország 0–0
Úgy néz ki, hogy nem lesz Budapesten magyar–román pótselejtező, mert az izlandiak 2–0-ra vezetnek a szünetben.
Horváth Ferenc összefoglalója: „Röviden: ez a meccs eddig olyan mint a Chokito. Ronda, de finom!”
45' + 3' Szünet!
45' + 2' Cicinho passzolta középre a labdát, amire érkezett Kraev, aki hat méterről lőtt is, de talpon taláta a másik irányba vetődő Gulácsit. Megúsztuk.
45' + 1' Két perc ráadás következik.
37' Gulácsi óriásit védett! Nedjalkov balról emelt az ötös túloldalára, az érkező Nedelev négy méterről fejelt, de a magyar kapus a helyén volt.
32' Horváth Ferenc: „Egyelőre több ütközés van mint a reggeli híradóban. A bolgárok megrogytak a góltol. Kalmár Tyson egy jobb csapottal most kiüthetné őket!”
Csere
31' Kényszerű hazai csere. Ivanov le, Jomov be.
29' Ivanov játszott Magyarországon, a Haladás játékosa volt és Horváth Ferenc volt az edzője. A bolgár korábban azt nyilatkozta, hogy sok edzője volt már, de Horváth Ferencnél nem találkozott jobbal. Mondjuk szerencsére lőni nem tanult meg az egykori kiváló csatártól.
26' Ivanov lőtt egyet jó 20 méterről, jó fél méterrel a bal alsó mellé.
22' Részünkről le is fújhatnák…
20' Horváth Ferenc: „Végre hallottam egy szomorúbb himnuszt a magyarnál! Depresszió közeli állapotba kerültem. De aztán bánatában mind a két csapat kard ki kard egymásnak rontott. És végül Zorro Wili bevitt egy talàlatot!”
19' Gulácsi védett nagyot Ivanov lövése után, a szögletből sem lett semmi.
18' A videóbíró is megnézte a gólt és nem szólt bele.
Gól
17' OTT VAN!!! Kalmár bal oldali szöglete után Szalai Ádám megcsúsztatta a labdát, ami Orbán testéről a kapu bal oldalába pattant!
16' Hamarosan értékeli az első 15 percet Horváth Ferenc. Ma ő a szó fia…
14' Sallai cselezett a jobb oldalon, laposan középre lőtte a labdát, ami egy bolgár védő lábáról pattant szögletre.
13' Nem viccelnek a csapatok, Pattognak le egymásról a játékosok minden ütközésnél.
10' Más pályákon is játszanak, illetve van ahol csak elkezdték. Az angol–skót U19-es meccs félbeszakadt, mert a meccs közben értesítették a bírót, hogy az egyik játékos meccs előtti koronavírus-tesztje pozitív lett.
8' Lehet, hogy hosszú esténk lesz. Ennek a párharcnak ma el kell dőlnie. Benne van a hosszabbítás, de még a tiznegyesek is. Inkább nyerjünk simán, holnap meló van.
7' Azt nem mondjatjuk, hogy pokoli a hangulat. A 8500 jegy sem ment el.
1' Horváth Ferenc a szakértőnk ma is. Ez a véleménye a magyar kezdőről: „A rendszer eddig meglátásom szerint jol állt a válogatottnak. Remélem ma is müködni fog. A bolgár újságok szerint Szoboszlai és Pátkai is a keretben van. Reméljük a meccs helyett inkább azzal foglalkoznak majd,hogy megtalálják őket....”
1' A bolgárok kezdték a meccset.