Bundesliga: fontos rangadót bukott el a Dortmund – videó
Andre Silva Eintracht Frankfurt

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

A negyedik, még BL-indulást jelentő helyért folytatott harcban hátrányba került a Dortmund, hiszen hazai pályán kikapott a Frankfurttól, amely így hét pontra lépett el a riválisától.

A meccs nem is kezdődhetett volna rosszabbul a hazaiaknak, hiszen Schulz öngóljával a 11. percben vezetett az Eintracht.

Az első félidő utolsó pillanataiban aztán a hazaiaknak Hummels találatával sikerült egyenlíteniük.

A 66. percben Ilsanker betalált a hazai kapuba, de a VAR segítségével érvénytelenítette a találatot a játékvezető – aki amúgy két jogos tizenegyest nem adott meg a vendégeknek. A 87. percben aztán André Silva fejesével megszerezte a győzelmet a vendég együttes, amely megdolgozott ezért a sikerért.

A Mainz hazai pályán 1–1-s döntetlent játszott a Bielefeld ellen, a csapatban Szalai Ádám csereként lépett pályára a 77. percben.

Borussia Dortmund–Frankfurt 1–2 (Hummels 44., ill. Schulz 11. – öngól, André Silva 87.)
Mainz–Bielefeld 1–1 (Brosinski 56. – 11-esből, ill. Voglsammer 76.)
Augsburg–Hoffenheim 2–1 (Vargas 8., A. Hahn 23., ill. Sköv 86.)
Leverkusen–Schalke 2–1 (Alario 26., Schick 72., ill. Huntelaar 81.)
Wolfsburg–Köln 1–0 (Brekalo 69.)

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.
Városi rangadó lesz Berlinben. Az Union sikere (2,43) sem fizet rosszul, de a Hertha győzelme (3,00) még többet érhet.