Kapusgóllal egyenlített a Benevento a Milan ellen
Megszerezte első pontját a hazai együttes.

Már a harmadik percben megszerezhette volna a vezetést a Milan, de Bonaventura lövését védte a kapus.

Ezt követően nem alakult ki nagyobb helyzet egészen a 38. percig. Ekkor egy kapu előtti kavarodás után Bonaventura  volt a legszemfülesebb, ő fejelt a hálóba. 0-1

A fordulás után egyből tudott válaszolni azonban a hazai csapat. Letizia távoli lövését még védeni tudott Donnarumma, azonban a kipattanót Puscas értékesíteni tudta. 1-1

Hét perc múlva újra megszerezte a vezetést a Gattuso együttese. Bonaventura beadását Kalinic fejelte be Brignoli kapujába. 2-1

A 75. percben Romagnolit második sárgával kiállította a játékvezető.

A 95. percben jött a dráma! Cataldi ívelte be a szabadrúgást a kapu előterébe, amit Brignoli csúsztatott a kapuba! 2-2

A döntetlennel Milan maradt a hetedik, míg a Benevento 14 vesztes mérkőzés után megszerezte első pontját a bajnokságban.