Hazai pályán hengerelt a Barcelona
Nem volt "kedves" vendéglátó a Barca: a szép gesztus ellenére kiütötték a vendégeket.

A spanyol bajnokságban a Barcelona a Villarreal együttesét fogadta.

A találkozót megelőzően a vendégek pasillót, azaz sorfalat adtak a bajnok együttesnek, amit a múlt héten sok vitát kiváltva a Real Madrid nem tett meg.

Barcelona Villarreal LaLiga

A meccs elején bekezdtek a hazaiak, hiszen egy szép Dembele szólót követően a francia lövését a kapus épp a védők közül kilépő Coutinho elé ütött, a brazil pedig közelről lőtt a hálóba. 1-0

Újabb öt perc és már kettő volt az előny: Iniesta ugratta ki a bal oldalon robogó Digne-t, aki egyből középre passzolt, ott pedig az egyedül lévő Paulinho belsőzött az ötösről a kapuba. 2-0

Az Újpest jutott a Magyar Kupa döntőjébe

Az első játékrész vége előtt pedig el is dőlt a meccs: Messi és Iniesta parádésan kényszerítőzőtt, ami után Messi kapásból lőtt gyönyörű gólt a bal sarokba. 3-0

A második félidő 9. percében jött a szépítés, amikor egy lövés megpattant Sansonén és a Barca kapusát becsapva csorgott a labda a jobb alsóba. 3-1

A vendégek azonban nem tudtak tovább zárkózni, sőt, a 87. percben Rakitic pazar szólója után kihagyhatatlan helyzetbe hozta csapattársát, Dembele pedig könnyedén passzolt hat méterről a tehetetlen kapus mellett a hálóba. 4-1

A lefújás előtt aztán egy gyors kontra végén ismét Dembele volt eredményes, beállítva a végeredményt. 5-1

Győzelmével a Barca már 15 pont előnnyel vezeti a tabellát, a Villarreal pedig a 6. helyen.