Messi kiállítása ellenére Argentína lett a Copa bronzérmese
Argentina Chile Copa América 06072019
Paprikás meccsen nyertek az argentinok.

Magyar idő szerint szombaton késő este rendezték meg a Copa America bronzmeccsét, amelyen Argentína és Chile csapott össze egymással.

A 11. percben Messi ugratta ki csapattársát, Agüero eltolta a lasztit a kilépő kapus mellett és lőtt az üres kapuba. 1-0

A 20. percben már kettővel mentek az argentinok, amikor Dybala lépett ki a védők közt és a kimozduló Arias mellett lőtt a hálóba. 2-0

Dybala faz gol contra o Chile

Goal 50 Revealed: The best 50 players in the world

Aztán az első félóra végén az addig is paprikás meccsen megfogyatkoztak a chileiek és az argentinok is: egy jelentéktelennek tűnő szituáció után Messi lökte meg hátulról Medel-t, aki zokon véve az esetet visszafejelt és meglökte ellenfelét.

A VAR-ozás után pedig úgy döntött a játékvezető, hogy mindkét játékosnak piros lapot ad.

Az óriási vitát kiváltó esetet a posztunkban nézhetitek meg.

A fordulást követően az 57. percben a tizenhatos vonalán Lo Celso buktatta ellenfelét, amelyhez igénybe vették a VAR-t.

A visszanézés után büntetőt kaptak a chileiek, amelyet Arturo Vidal vágott keményen a hálóba. 2-1

Vidal Argentina Chile Copa América 06072019

Az első félidő őrülete után lecsendesedett a meccs, de azért a hajrá felé közeledve a bal oldalon Agüero lépett ki, azonban a Manchester City csatára a bal kapufa mellé lőtt.

A végeredmény 2-1 lett az argentínoknak, amellyel 1993 után ismét nem nyertek Copa Americát, de a bronzérmet megszerezték.