Estadi Nacional
Válogatott: újabb kötelező győzelem!
22:39 CEST 2021. 03. 31.
Kleinheisler

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Az első félidő nem volt valami eseménydús. Az andorrai műfüvön a hazai csapat nemcsak a játékot ölte, hanem a magyar játékosokat is ütütte, vágta. A labdabirtoklásban elképesztő volt a magyar fölény, de ezzel nem sokra ment az együttes, mert amint lehetett szabálytalankodtak a hazaiak.

Nagy helyzet nem is adódott sokáig, de az azért feltűnő volt, hogy a miniállam csapata valamicskét megtanult a labdarúgásból az elmúlt években, hiszen akadt néhány lehetősége a gólszerzésre. Magyar oldalon Kleinheisler távoli lövése jelentett veszélyt a hazai kapura és egy alkalommal Szalai Ádám lőhetett 10 méterről, de a labda egy védő lábáról kipattant.

Az első félidő hosszabbításában aztán Gazdag jobb oldali szöglete után átszállt a labda a tizenhatos bal oldalára, ahonnan Nikolics visszaemelte, az ott helyezkedő Fiola pedig a kapuba fejelt (0–1).

A fordulás után lendületben maradt a magyar együttes és az 51. percben Kleinheisler passzolt jobbra, Nikolics az alapvonal közeléig sprintelt, majd laposan középre passzolt, ám a védők felszabadítottak. Nikolics ismételhetett és a magasan középre küldött labdát Gazdag közelről a kapuba fejelte (0–2).

Az 58. percben pedig el is dőlt a meccs: Nagy Ádám ívelte át a labdát a jobb oldalra. Szalai csúsztatása után Kleinheisler a tizenhatoson belül átvette a labdát és  7 méterről kilőtte a jobb alsót.  (0–3).

A két gyors gól alaposan megfogta a hazai együttes, amely semmi veszélyt nem jelentett a kapura, csak a magyar játékosokra. Kleinheislernek volt még egy veszélyes lövése, de 17 méterről kevéssel a jobb felső mellé emelt.

A 90. percben Varga Roland 22 méterről végzett el szabadrúgást, de a labda a bal kapufáról kipattant, majd az érkező Nego elé került, aki a kapuba passzolt (0–4).

A 93. percben pedig Hangya kezére pattant a labda a 16-os oldalán. 11-es. A büntetőt Puyol végezte el és a kapu közepébe lőtt (1–4).

Az első félidő ugyan kicsit ijesztő volt, de a másodikban minden rendben volt, simán nyert a magyar válogatott.

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.
A Honvéd–Újpest derbit rendeznek szombaton az NB I-ben. A hazai sikernél (2,35) jobban fizet a vendégek győzelme (2,85).