Getty composite

Vége: Manchester City–RB Leipzig 6–3

2021-09-15T20:53:57Z

Jesse. Mars?

Ez azért rém kellemetlen vereség. Főleg, hogy a City nem is nagyon tette oda magát.

Hiába volt a pályán a mester hármas.

Messi, Mbappé és Neymar is kezdett a PSG-ben, így jó volt egy ikszre a Brugge ellen a párizsi együttes. 1–1.

2021-09-15T20:48:56Z

Van már madridi gól is ma este.

A 89. percben Rodrygo szerezte meg a vezetést a vendégeknek.

Manchester City–RB Leipzig 6–3

2021-09-15T20:44:47Z

Hát ez azért…

Mi magyarok örülni szoktunk, amikor angliában érintettek vagyunk egy meccsben és 6–3. Ez most nem az. Gabriel Jesus lőtte közelről a harodikat, de VAR… Az is megadja. Ennyi.

Emberhátrányban a Leipzig

2021-09-15T20:38:04Z

Második sárgával.

Angelo rúgott oda egy rendesebbet Cabcelo-nak, amiért megkapta a második sárgáját.

Van ma gól rendesen

2021-09-15T20:37:04Z

21-nél tartanak.

És két találkozó 0–0-ra áll (Az Inter–Real és az Atlético–Porto.)

Manchester City–RB Leipzig 5–3

2021-09-15T20:34:17Z

Akkor lőnek gólt, amikor akarnak…

Gyorsan jött a válasz. Gündogan passza Cancelo 20 méterről a jobb felsőbe lőtt. Piszok nagy gól volt. Még van 15 perc.

Manchester City–RB Leipzig 4–3

2021-09-15T20:31:37Z

Küzd a Lipcse és újabb hármas.

Poulsen adott jó labdát Nkunkunak, aki a tizenhatos jobb oldaláról, éles szögből a jobb alsóa lőtt. Ez is egy tripla.

Manchesterben is majdnem 5

2021-09-15T20:27:35Z

De les.

Fernan Torres is eredményes volt, de lesről szerezte a gólját. Videózni sem kellett.

Liverpool–AC Milan 3–2

2021-09-15T20:25:55Z

Csak a szokásos.

Amikor ez a két csapat találkozik, akkor mindig ez van. Most a Liverpool fordított: A 69. percben Jordan Henderson vette be a milánói kaput. Bombagól.

Sporting–Ajax 1–5

2021-09-15T20:23:17Z

Adj egy ötöst…

Haller négy gólnál tart. És még van szűk fél óra.

Most lesz jó a lipcsei csapat

2021-09-15T20:17:48Z

Cserél Marsch.

Szoboszlai Dominik a pályán, lesz fél órája, hogy csodát tegyen.

Manchester City–RB Leipzig 4–2

2021-09-15T20:15:58Z

A kis gól is gól. De ez nagy.

Grealis kapott egy jó labdát a bal oldalin, amivel megindult előre, majd befelé cselezett és végül a tizenhatoson belülre érve a bal felsőbe vágta a labdát.

Sporting–Ajax 1–4

2021-09-15T20:13:57Z

Az első tripla.

Az 51. percben Haller közelről lőtt a kapuba, ez a mai meccsen már a harmadik gólja volt.

Manchester City–RB Leipzig 3–2

2021-09-15T20:10:31Z

Újabb dupla

Az 51. percben Olmo bal oldali beadása után Nkunku fejelt a hazai kapuba.

Sporting–Ajax majdnem 2–3

2021-09-15T20:07:34Z

Nem adják fel. A gólt meg nem adják meg…

Paulinho a 47. percben megszerezte a csapata és a saját maga második gólját is, de a VAR végül elvette.

Liverpool–AC Milan 2–2

2021-09-15T20:05:58Z

Ez se kis meccs.

A 49. percben Mohamed Szalah egyenlített, az egyiptomi támadó a kapu bal oldalába lőtt.

Jön a folytatás

2021-09-15T20:03:56Z

Szoboszlai is azt csinálja, amit ön.

Ül és nézi tovább a folytatást. Mondjuk neki jobb helye van, mint bármelyikünknek.

Manchester City–RB Leipzig 3–1

2021-09-15T19:48:17Z

Büntetőből.

Klostermann könyökére pattant a labda a lipcsei tizenhatoson belül, amit a bíró alaposan megnézett videón is, hogy biztos legyen, de végül megadta a 11-est. Mahrez állt a labda mögé és irgalmatlanul bevágta a bal felsőbe. Szünet.

Liverpool–AC Milan 1–2

2021-09-15T19:45:12Z

Fordulat.

Ez gyorsan ment. Két perccel az egyenlítés után Brahim Diaz került helyzetbe és közelről nem hibázott.

Manchester City–RB Leipzig 2–1

2021-09-15T19:43:52Z

Lefagyott a hazai védelem.

Kicsit fejelgettek a német csapat játékosai az ötös környékén és végül Christopher Nkunku fejelt a hálóba a 43. percben.

Liverpool–AC Milan 1–1

2021-09-15T19:42:40Z

Megtört az átok.

Ante Rebic a 42. percben egyenlített.

Sporting–Ajax 1–3

2021-09-15T19:40:13Z

Nem gondoltuk, hogy ez lesz a nap meccse.

A 39. percben Steven Berghuis laposan lőtt a jobb alsóba.

Madridon átok ül

2021-09-15T19:38:10Z

És egy kicsit Milánón is.

Az Atlétco Madrid–Porto és az Inter–Real Madrid meccsen sincs egyelőre gól. A Milan Liverpoolban nem talált még be, vagy se madridi, se milánói csapat nem talált még be ma.

Pedig lipcsei játékos talált be.

Csak rossz kapuba. De Bruyne jobb oldali beadását Mukiele valami egészen furcsa ötlettől vezérelve az ötös bal oldaláról a saját kapujának bal oldalába fejelte. Szegény Gulácsi Péter hirtelen nem is értette, hogy mi történt.

Az eredmény maradt.

Trent Alexander-Arnold lövésekor a labda megpattant Tomorin, így az UEFA a Milan védőjének öngóljaként jegyzi a találatot.

Manchester City–Leipzig 1–0

2021-09-15T19:17:32Z

A kis Gullit…

Bal oldali szöglet után az ötösről Nathan Ake – a körzeti Ruud Gullit hasonmás-verseny győztese – fejelt kapura. Gulácsi beleütött a labdába, de az a lécről a vonal mögé vágódott.

Na ki szerzett gólt a PSG-ben? Brugge–PSG 0–1

2021-09-15T19:16:33Z

Ander Herrera

Erre sem nagyon számítottunk, de a 16. percben Mbappé átadása után a spanyol talált be.

Két baki Liverpoolban

2021-09-15T19:14:30Z

Egy kezezés és egy rossz lövés.

Ismael Bennacer ért kézzel labdához a Milan tizenhatosán belül – 11-es. Mohamed Szalah állt a labda mögé, de nem eléggé sarokra helyezett lövése után Mike Maignan mentett. Az ismétlő Jora kísérlete után is bravúrral mentett a kapus.

Sporting–Ajax 0–2

2021-09-15T19:12:46Z

Ez sima lesz?

Sebastian Haller a 9. percben is betalált – ezen a meccsen már második alkalommal. Az Ajax játékosát Antony hozta helyzetbe és Hallernek már csak az üres kapuba kellett passzolnia.

Liverpool–AC Milan 1–0

2021-09-15T19:09:42Z

Ez is gyorsan ment.

Mondjuk arra azért nem fogadtam volna, hogy Trent Alexander-Arnold szerzi a találkozó első gólját. Márpedig a 9. percben ő cselezte magát helyzetbe, majd a lövése után megpattant a labda, ami a hálóba vágódott.

És meg is van az első gól!

2021-09-15T19:02:37Z

Az Ajax szerezte!

Lisszabonban lépett pályára az amszterdami együttes, amely a 2. pecben Sebastian Haller góljával már előnybe is került.

El is kezdődött minden meccs

2021-09-15T19:01:52Z

Itt ma tényleg az összes találkozó különleges valamiért.

Illetve Manchesteren és a Leipzigen

Talán nem meglepő, hogy Szoboszlai Dominik kimaradt a kezdőből, hiszen a fiatal magyar nagyon sok meccset játszott már ebben a szezonban. Pályán volt a Bundesliga valamennyi meccsén és a válogatottban is háromszor szerepelt az elmúlt hetekben. Ennél talán nagyobb kérdés, hogy Gulácsi Péter milyen állapotban van. A magyar kapus előbb kapott egy négyest Angliától, aztán Albánia ellen megsérült, le kellett cserélni, majd a Bayern München is egy négyest rámolt be neki.