BL: nézze vissza a játéknap összes gólját

Thomas Müller Robert Lewandowski

Ez a Barcelona nem az…

2021-09-14T20:56:06Z

Komoly gond lesz.

A katalán csapat nem volt versenyben a Bayern Münchennel. A vendégek a második félidőben csak focizgattak mégis szereztek két gólt. Nehéz BL vár a Barcára.

VAR…

A 93. percben szerezte meg a vezetést Mikola Sharapenko. De a VAR alapján les miatt nem adták meg a találatot.

Lewandowski elképesztő

2021-09-14T20:48:04Z

Ilyen mutató nincs is.

A legutóbbi 33 BL-mérkőzésén 34 gólt szerzett.

2021-09-14T20:41:55Z

Újra kapufa kellett.

A 85. percben Gnabry lőtt kapufát, a kivágódó labda ismét Lewandowski elé került, a lengyel csatár csinált egy cselt befelé, majd lőtt és a labda Araujo-ról vágódott a hálóba.

Villarreal–Atalanta 2–2

2021-09-14T20:40:14Z

Egyenlítettek az olaszok.

Jó meccs! A 83. percben Robin Gosens talált be.

Villarreal–Atalanta 2–1

2021-09-14T20:31:02Z

Fordítottak a spanyolok.

A 74. percben Arnaut Danjuma lőtte ki jobb alsót Gerard Moreno átadása után.

2021-09-14T20:25:22Z

Kitalálható a gólszerző.

Természetesen Romelu Lukaku volt eredményes a címvédőben.

Barcelona–Bayern München 0–2

2021-09-14T20:12:52Z

Benne volt.

Az 56. percben Muslia lőtte szét a bal kapufát, a kipattanó labdát Lewandowski közelről a hálóba passzolta.

Ez nem a Barca estéje

2021-09-14T20:12:07Z

Nyolc nem lesz, de…

… a Bayern München lefocizza a Barcelonát.

Lille–Wolfsburg 1–0 – és jött a VAR

2021-09-14T20:07:01Z

Tehát 0–0

Mondjuk ritkaság: a 48. percben a kanadai (!) Johnatan Davis volt eredményes. De ez a gól végül nem lett gól, mert les előzte meg.

Jó meccset játszanak a Camp Nouban

Mondjuk a hazai szurkolók már fütyültek is – nekik nem tetszik annyira.

2021-09-14T19:46:37Z

Akkor ez el is dőlt.

Egy perc hosszabbítás volt, ami közben Alvaro Morata intézte el a Juventus meccsét.

Malmö–Juventus 0–2

2021-09-14T19:46:03Z

Büntetőből.

A 44. percben Paulo Dybala értékesítette az olaszok 11-esét.

Villarreal–Atalanta 1–1

2021-09-14T19:39:46Z

Itt nem lesz gól?

A 39. percben Manu Trigueros szép lövéssel egyenlített.

Barcelona–Bayern München 0–1

2021-09-14T19:34:30Z

Kellett hozzá némi szerencse.

Müller lőtt úgy 20 méterről és a kapu bal oldalát célozta meg, ám a labda megpattant Eric Garcia ülepén, így a kapu jobb oldalába vágódott.

Barcelona: nincs VAR?

2021-09-14T19:27:58Z

Pedig…

A 27. percben nagy helyzete volt a Bayern Münchennek, ám Musiala lövése után Pique az ötös előtt addig forgolódott, ameddig valahogy csak hozzáért kézzel a labdához. Tovább.

Malmö–Juventus 0–1

2021-09-14T19:23:03Z

Jön a papírforma.

Eddig csak olasz csapatok szereztek gól ma este. Alex Sandro a 23. percben Bentacur középre lőtt beadása után fejelt a hazai kapuba.

Az első lövés

2021-09-14T19:18:25Z

A Bayern került helyzetbe.

19. percben Sané lőtt 12 méterről, de Ter Stegen nagyot mentett. Ezen kívül csak egy Kimmich sárgát láthattunk a nap rangadóján. Emellett is jó a meccs, lüktet a játék és a németek irányítják a találkozót.

Jó ez bejött… Vezet az Atalanta!

2021-09-14T19:07:33Z

A 6. percben.

Remo Freuler ráadásul nem is kis gólt szerzett: a 16-oson belül volt, amikor megkapt a labdát és egy kapufás találatot hozott össze.

Már el is kezdődtek a meccsek

2021-09-14T19:01:30Z

Hol lesz az első gól?

Valahogy úgy érzem, hogy nem a Villarreal–Atalantán. Ellenben a Bayern München stadionjában biztosan lesz.

Történelmet írt a MU

2021-09-14T18:53:11Z

Mondjuk nem örülnek neki.

Először is az angolok mindössze két alkalommal lőttek kapura a Young Boys ellen – a Ferencváros néhány hete ennél jóval több alkalommal. Ráadásul 2010 óta Siebatcheu az első játékos, aki a 90. perc után gólt tudott szerezni a Manchester United ellen. A találat 94:22-nél esett, ennél később csak Lucas Moura volt később eredményes: a Tottenham játékosa az Ajax ellen talált be 95:02-nél.

A Sevilla–Salzburgon nem történt változás

2021-09-14T18:49:49Z

Maradt a döntetlen.

Tulajdonképpen ennek a Salzburg örülhet. Fontos pont ez idegenből.

VIDEÓ: ezzel a röhejes góllal veszített a MU

2021-09-14T18:47:54Z

Lingard ezért még kapni fog…

És itt az első bombameglepetés: kikapott a MU!

2021-09-14T18:42:15Z

Svájcban vérzett el az angol csapat.

Jordan Siebatcheu – van, aki nem ismeri? – a 95. percben szerezte meg a Young Boys győztes gólját. A Ferencváros után a Cristiano Ronaldo-val felálló együttes is kikapott a svájciaknál. Ez azért meglepőbb, mint a magyar bajnok veresége.

Elsősorban Barcelonára figyelünk

2021-09-14T18:35:42Z

Visszavágnak-e a 8–2-ért?

Amikor a két csapat utoljára találkozott, akkor a Bayern München 8–2-re nyert a katalánok ellen. Pedig akkor még volt Messi is.

Hat meccs az esti programban

2021-09-14T18:32:26Z

Kettőnek mindjárt vége.

Jó estét mindenkinek.

Úgy áll a helyzet, hogy Young Boys–Manchester United 1–1 és Sevilla–Salzburg szintén 1–1.

A MU emberhátrányban futballozik, a gólját természetesen Cristiano Ronaldo szerezte.