Kétszer is villant a piros a Liverpool kapusának, mégis a pályán maradt

15:35 CET 2022. 01. 28.
Alisson Ayrton Preciado Ecuador Brazil 2022
Szürreális meccset játszott egymással Ecuador és Brazília.

Tippelj az Újpest–Ferencváros derbire és 20-szoros pénzt nyerhetsz! Regisztrálj most! (x)

Nem mindennapi meccset játszott egymással Ecuador és Brazília a dél-amerikai világbajnoki selejtezősorozat 15. játéknapján csütörtök este.

Casemiro közvetlen közelről bekotort gólja révén a brazilok már a 6. percben vezetéshez jutottak, ezt követően azonban kevésbé a futball játszotta a főszerepet.

A 13. percben Alexander Dominguez jött ki a kapujából egy hosszú indításra, a tizenhatos vonalánál pedig szó szerint torkon talpalta Matheus Cunhát, tettéért azonnal piros lapot kapott.

A 21. minutumban aztán máris kiegyenlítődött a csapatok létszáma, miután Emerson Royal megkapta második sárga lapját, s ő is mehetett zuhanyozni.

Öt perc sem telt el, és ismét villant a piros, ezúttal a másik portásnak, Alissonnak, az esetet aztán megvizsgálták a videóbíróval, visszavonták a kiállítást, és csak sárgát kapott a Liverpool hálóőre.

A második játékrész elején bekerült a labda a brazil kapuba, ám a hazaiak az alapvonalon túlról kotorták azt vissza a gól előtt, az asszisztens jelzésére a játékvezető pedig annulálta a találatot.

Aztán úgy tűnt, megkapják az esélyt az ecuadoriak, az 55. percben Estupinan került a földre a büntetőterületen belül, a játékvezető előbb befújta a tizenegyest, majd VAR-ozás után visszavonta azt.

A 75. percben tényleg megtört a jég, Plata jobb oldali szögletét Felix Torres fejelte a kapuba.

Az izgalmaknak azonban még itt sem volt vége.

A 92. percben ismét a büntetőpontra mutatott Wilmar Roldan játékvezető, Alissonnak újfent villant egy sárga, aztán a piros lap is, majd jó ötpercnyi videózás után mindhárom ítéletét visszavonta a spori, így maradt az 1-1.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

A Liverpool-Leicester City mérkőzésen a hazai siker 1.27, a döntetlen 6.30, a vendégek győzelme pedig 9.50-szeres pénzt fizet. (x)