El: Elképesztő végjáték után hoztak el egy pontot Szalai Attiláék Frankfurtból

Utoljára frissítve
uefa.com

Nyerj az Unibeten, fogadj a meccsekre kockázat nélkül! 10 000 Ft bónusz + 10 000 Ft ingyen fogadás vár Rád! Regisztrálj most!

Az Európa-liga csoportkörének első fordulójában szerdán egy, ma pedig 15 találkozót rendeztek.

A nap rangadóját a Leicester City vívta a Napolival. A hazaiak Ayoze Perez találatával hamar vezetést szereztek, majd a fordulást követően Daka gólját még elvette a VAR, ám néhány perccel később Barnes révén már meguplázta előnyét az angol gárda. A nápolyiak azonban nem adták fel, a 69. percben Victor Osimhen előbb szépített, majd a 87. minutumban egyenlített is, így megosztoztak a pontokon a felek.

A D csoportban a Szalai Attilával a kezdőben felálló Fenerbahce korán, már a 10. percben vezetéshez jutott Mesut Özil révén, amelyet Sam Lammers jóvoltából még az első játékrészben kiegyenlítettek a németek. A holland csatár a 60. percben is betalált, ám les miatt a játékvezető érvénytelenítette a gólt. A mérkőzés hosszabbítása elképesztő jeleneteket hozott, videóbírózást követően a Fener büntetőhöz jutott a 92. percben, a labda mögé Dimitrios Pelkas állt, ám Kevin Trapp eltalálta az irányt, a kipattanóra érkező Berisha ugyan gólt lőtt, ám VAR-ozás után ezt is elvették, mert túl korán futott be a tizenhatoson belülre, így maradt az 1-1. Szalai Attila természetesen végig a pályán volt.

A Lazio egy őrületes kapushiba miatt kapott ki 1-0-ra a Galatasaray otthonában, Thomas Strakosha ugyanis a 67. percben az égből lehulló labdát beütötte a saját kapujába.

unibet

Ne csak nézd a kedvenc csapatod, hanem fogadj is az eredményre.

Az OTP Bank Liga 2. fordulójából elhalasztott MOL Fehérvár-Ferencváros mérkőzésen a hazaiak győzelme 2,95, míg a vendégeké 2,32-szeres szorzót ad.